Záda problém revival

Stačí jen trochu nepozornosti a zádový bolestivý problém se vrátí v podobné kvalitě jako písničky, které produkuje DJ Bobo. A opět se to stalo při tak běžné činnosti, jakou je … no nebudeme to tady rozpitvávat.

Vzal jsem si chtě nechtě prášek, jehož jednou z indikací je bolestivá menstruace. Takže by mohl pomoci i mě. Uvidíme. Bohužel mezi nežádoucími účinky je kritické množství záležitostí, vč. krvácení z otvorů, o kterých se stydí hovořit i profesionální sexuální devianté. Mrzuté.

Nastavuji tedy homosexuální dečku na stupeň dva a očekávám zlepšení… podobně jako u rýmy ne dříve než za dní pět :-(. To je vážně smutné. A zrovna když už jsem si začínal myslit, že terapie třezalkovým olejem, začala trochu můj stav stabilizovat. Ó kterak hluboce jsem s mýlil. Za vinu to dávám omezení přísunu powerjogy do mého těla a samozřejmě také společnost, ve které pracuji, jež je za tento stav zodpovědná. Protože kdybychom se nestěhovali, na jógu bych chodil nepřetržitě, a záda by stále držela a já bych nemusel psát takovéto množství naprosto zbytečných a nudných písmenek!!!

Ano, tři vykřičníky, to se jen tak nevidí. Smutné, velmi smutné. Nehledě na to, že jsem musel najít dečku teplovodivou a hřejivou. Někdo (nebudu jmenovat) mi ji doma neustále schovává, uklízí, patrně ve snaze učinit tento můj neobyvatelný sklep obyvatelným. A je to tak vždycky i u jiných věcí – když něco hledám, nemůžu to najít a štve mě, že jsem tu hledanou věc nedávno zahlédl při hledání něčeho úplně jiného a ještě si živě vybavuji jak jsem sobě říkal – kdybych toto náhodou hledal, tak je to tady. Bohužel to TADY je proměnlivé asi jako lokalita Atlantidy nebo rajské biblické zahrady. Tudíž nemohu nikdy nic najít.

Ale dost bylo nářků – jako na spoustu jiných problémů, má i na ten můj řešení právě amerika – země to zaslíbená! Přesněji tedy americká společnost Smith & Wesson. Ta nabízí kromě překladačů romského jazyka také výrobky, které hravě vyřeší všechny nemoce vč. depresí a chronických bolestivých stavů! Ačkoliv asi letos vízum nedostanu, jednoho dne určitě ano…

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *