Ano ano, nejenže jsou lidé ochotni se veřejně na internetu ztrapňovat prostřednictvím video „prezentací“, někteří jdou dokonce tak daleko, že to nazývají uměním. Například tento muž, Noah, fotografoval svůj obličej každý den po dobu šesti let, vystavil to na Internetu a následně strhnul menší lavinu podobně infantilních reakcí.

Aby bylo jasno, považuji jeho čin za zajímavý, nikoliv však orignální, ani veskrze umělecký. Každopádně jedna z prvních reakcí byla od, politicky řečeno, plnoštíhlého mladíka, který nejen disponuje určtiým nadlimitním objemem, ale také jistým disgrafickým a nekulturním cítěním. Ale každý má právo svůj názor prezentovat, že?

Mezi další reakce patří některé nudnější, potom reakce na reakci plnoštíhlého mladíka, jako třeba tato od nějakého pána, který zřejmě dost trpí inhalováním marihuanového kouře.

Jako docela zábavnou reakci shledávám tuto. Tam zase nějaký chlapec fotografoval svůj obličej každodenně po dobu dvou dní. Výsledek posuďte sami. Hudební podkreslení Baby Elephant Walk (Henry Mancini).

Mezi další prostoduché reakce pak patří třeba tato. Pak jsou zde také tací, kteří své dílo porovnávají s dílem Noaha.

Jak sami vidíte, prosté činy přitahují prosté lidi a jejich prosté reakce, které potřebují filtrovat prostřednictvím video prezentace. Já raději využiji virtuálního pera, a o tomto „fenoménu“ (opravdu v uvozovkách) napíší do svého blogu. Tak. Ale budiž k dobru, že řada reakcí je relativně nadsazených a to je fajn.

Linky ve zkratce:

Muž fotografující svůj obličej po dobu šesti let, každý den.

(Hudební podkreslení údajně původní z pera Carly Commando. Skladba je pekně provedena, ačkoliv mi přijde, že námět jsem už někde slyšel.)

Podpory-plná nudná odpověď.

Reakce od ganja vyhulené hlavy (pravděpodobně).

Muž fotografující svůj obličej denně po dobu dvou dní.

Porovnání tříleté versus šestileté focení ksichtu každý den.

Další patřičné reakce najdete v sekci „related“ v pravé části obrazovky. Místy jsou legrační, ale obvykle není příliš o co stát. Happy time-wasting.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *