V posledních dnech se rojí různé vajíčkové útoky na pár blbců v politice, kteří si to navíc na oko (nebo do oka) nechají líbit. Zvláštní.

Nemám nic proti těmto politikům. Nic se totiž neprodává. Možná by fungoval pepřový sprej, nevím. I přesto, že politiky považuji za odpad společnosti disponující inteligencí někde mezi paris hiltonovou a tou učitelkou co natočila porno s truhlářem a nechala to kolovat internetem, bych se nesnížil k tomu jít někde někam na ně házet vejce.

Chápu, že je to také projev názoru. Dobrá. Ale ví skutečně většina vejceházejících lidí, proč tyto produkty slepic vlastně hází? Mají nějaký politický názor? Nebo je házejí jen proto, že je házejí i ostatní? Tento fenomén totiž není bezpečný. Za prvé proto, že dav zfanatizovaný skrze facebook či jinou online komunitní síť není vůbec něco, co bychom si měli přát a za druhé to povede pouze k ještě větší vyšinutosti těchto obtloustlých panáků při rozhodování o naší budoucnosti.

Kromě toho tohle vajíčkové šílenství vytváří dané straně akorát tak pěknou reklamu zdarma a u některých jistě vzbuzuje i lítost. Lidé jsou tupé stádo, které volí to, co vidí nejčastěji, vejce nevejce.

A co se davového šílenství týče – dnes to jsou vajíčka a politické strany. Co to bude příště? Veverky? Homosexuálové? Nepřizpůsobiví? Malé želvičky? A vajíčka nahradí dlažební kostky, kamení nebo třeba něco horšího. Co potom?

Je mrzuté, že se „národ“ nechá zfanatizovat pro takovou p*čovinu, když je na první pohled zřejmé, že tudy cesta nepovede. Stejně jako národní strana či jiná skinhead-based organizace nevyřeší problém cigánů v čr tím, že navrhne je odvézt na nějaký ostrov… Ale to je zase úplně jiná kapitola.

Obě tyto zmíněné věci vymýšlejí s prominutním jedinci, kteří mají buď extrémní smysl pro špatně prezentovaný absurdní humor nebo v hlavě pouze dvě mozkové buňky, které se navíc neustále hádají o jedny rozbitý brejle.

Je smutným faktem, že většina současných politiků půjde sedět na doživotí… buď do parlamentu nebo do dozorčích rad či podobných chlívků a my s tím nic moc už nenaděláme.

A možná by na závěr stálo za to říct, když ne vejce, tak co? Jaké je teda řešení? Pokud chcete změnu, pak vyjít do ulic. Jenže to by museli všichni. A všichni by měli vědět, proč tam jdou a za co chtějí bojovat.A to se v tomto státě nikdy nestane (bohužel). Navíc někteří důchodci u nás a jejich zfanatizované děti si dodnes myslí, že volit komunisty je povinnost a i proto má tahle pseudostrana u volebních uren největší účast. A tak bych mohl pokračoval donekončena. Raději to tedy zapíchněme krátkým shrnutím:

Nenechte se oblbnout masovou hysterií na facebooku nebo jinde a mějte na paměti, že hlavu nemáte od přírody jen na to, aby vám na ní držely brejle a rostly vlasy!

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *