Vánoce, vánoce, přicházejí

Ať chcete nebo ne, již se blíží období, kdy muži začnou tuze uvažovat, co naježit svým samiččím protějškům, aby dostali vytouženého sexu, a většinou to vyřeší tak, že namísto obyčejného mýdla vyberou vyberou tentokrát to dražší.

Jakkoliv mrzutě to zní, v landech kaufovacích již můžete spatřit čokoládové kolekce a figurci. K tomu naleznete v nabídce předmraženého kapra v trojobalu, mražený bramborový salát s extra majonézou zdarma a rybí polévku s minimem obsahu ryby 20%!

Co nevidět začnou obchody měnit své obvyklé „totální výprodej“ a „vše za třicet korun“ na „vánoční slevy“, „vánoční výprodej“ a jinak obdobně. Prov-i-dent, domácíkredit a jiné společnosti pro vydírání svobodných (z)matek, které manžel zadlužil a opustil, připraví pro své ovečky vynikající nabídku „ke každé půjče nad 5 000 Kč plyšový santa klaus zdarma“, což v praxi znamená, že na konci splácení budete muset vrátit navíc ještě dva až tři plyšové tlusťochy. Skvostné.

A pak, že vánoce nejsou období klidu a lásky, či tak něco.

Ale dnes jsem si přečetl alespoň jednu pozitivní zprávu:

Výrobce, který si myslel, že ramu či perlu se mi pokusí vecpat namísto tradičního másla, odchází z česka! Konečně! Podle předběžných zpráv je důvodem docházející zásoba recyklovaných plastů a drcených čínských novin, jež byly klíčovou složkou zmíněných produktů.

plastic_rama

Pevně věřím, že se tento „produkt“ vrátí na svou rodnou planetu a nic podobného mě tady už otravovat nebude.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *