Koukáte rádi ženským na sukně? Nebo pod sukně? Ne? Jo? Hm? No nic, to byla jen taková kontrolní otázka.

Zdarma vám nabízím nyní možnost nikolivěk zakoupit použité dámské spodní prádlo, ale podívat se, jak nám ubývá ropa nebo přibývají samičky. Činit tak můžete zde:

http://www.worldometers.info/cz/

A to zcela zdarma. Pěkné, ne? O správnosti či přesnosti údajů si iluze nedělám, ale je to takové tuze… prostě je to natřískané jak autobus do Kieva. Informacemi tedy. Či údaji, chcete-li.

Kdo chce vidět divnou kočičku, nechť kliká zde (animovaný gif).

Kterak jistý američan loupil s banánem v ruce namísto pistole a před příjezdem policie rekvizitu zkonzumoval, by tak muži zákona vyfotili pouze slupku, se dočtete zde. Je to tuze hahaha.

V brně se pořádal nějaký festival dlažebních kostek, aspoň co jsem pochopil. Při té příležitosti se udála věc nevídaná, cituji:

V Muzeu romské kultury se věštilo z dlaně. I na to však stála dlouhá fronta. „Jsem tady poprvé a hrozně se mi tady líbí,“ radostně vykládá mladík v muzeu v Bratislavské ulici. Na okamžik se otočí za sebe, kde před chvílí pokládal batoh. Radost střídá úlek a zmatek. Po batohu se slehla zem. Kreditní karta, telefon, doklady i peníze vyletěly komínem.

(Kdepak komínem, spíš cejlem :)).

„Tak to už je dnes pátý. Běžte sepsat protokol za šatnářkou,“ stiskne rty muž z muzea. Tam čeká starší paní, které někdo přímo ze šatny ukradl tašku. „Měla jsem tam brýle na blízko za osm tisíc,“ říká smutně policejní hlídce, která za chvíli přijíždí na místo.

Také by mě zajímalo, kolika lidem takto zmizely třeba prsteny či hodiny právě při tom věštění z dlaně. Ale fuj, že? To by se přece nemohlo stáááát. Néé. Rasísto! Tak. Prostě mělo by se to jmenovat spíše „dny černé magie“.

Jen dodám, že v zastavárnách nejen na cejlu musely tentokráte být docela solidní žně.

Důkaz, že komunisté (i ti sociální) umějí kvalitně spolupracovat s ods. Kytuji (čti: cituji):

Je český parlament nejluxusnější cestovní kanceláří, která doveze politiky zdarma kamkoli na světě? Cesta čtyř poslanců hospodářského výboru do Keni a Tanzanie, která probíhá celý tento týden, připomíná čirou exotiku. Vůbec přitom nezáleží na tom, z které strany kdo je. Zmíněný případ se týká dvou členů ODS, jednoho sociálního demokrata a komunisty.

Tuze pěkné, že? Prasátka jsou to, prostě prasátka. A když už hovoříme o těch prasatech politicích, tak mi to připomnělo takový menší tunýlek:

Československo plánovalo tunel na jadran.

To je… tuze extraordinární. Ale protože za hlubokého socialismu se plánovala kdejaká pičovina kokotina, ani mě nepřekvapuje, že tento megalomanský nápad tak úplně dle představ nevyšel. Ale aspoň máme teď rychlík, který tuto trasu po zemi zvládne dokonce už za několik dní! Maximálně týdnů, dušují se české dráhy!

Huf, raději nic nevědět.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *