Předem upozorňuji, zejména svého asijského kamaráda Nagana (on je to ve skutečnosti Nguyen s těma dvěma legračníma diakritickýma znaménkama nad „e“, ale blbě se to vyslovuje), který umí tak skvěle okořenit prsa (kuřecí), že začátek tohoto článku nebude úplně politicky korektní, a ať tedy na chvíli zavře oči.

Čím víc proužků, tím víc adidas se rozhodli, že budou provozovat mobilní síť v ČR. Jestlipak si ty káble dotáhli z vietnamu sami. Nebo budou virtuální podobně jako většina záručních listů na jimi prodávané zboží?

Ale abych nehovořil stále jenom nepoliticky korektně – pro ty z vás, kteří máte rádi konspirační teorie a v noci se vám zdá o bushovi s pilkou na železo pod WTC jak řeže nosníky, mám jednu dobrou zprávu:

V průběhu menstruace se ženám zmenší prostředníček a nikdo prý neví proč.

Pochopitelně to není pravda, ta leží někde jinde a já ji znám! Ale můžete v mezičase, než vám pravdu prozradím, konspirovat o tématu a prohlížet si prostředníčky.

A pak se vám na cestách nemají ztrácet zavazadla:

Boeing 747 s 365 lidmi na palubě musel v pátek nouzově přistát na Filipínách, protože díra v trupu letounu u zavazadlového prostoru snížila tlak na palubě a stroj se prudce propadl o několik kilometrů.

Tam asi dělá někdo od českých drah či české pošty, že si nevšimli třímetrové praskliny na těle letadla. Co mě ale překvapilo (nebo vytočilo?) daleko více, byla tato informace:

Experti vyloučili, že by se stroj, který letěl z Londýna do Melbourne s mezipřistáním v Hongkongu, stal terčem teroristického útoku.

Takže v případě třímetrové díry do trupu letadla experti teroristický útok vylučují, ale flaška s kečupem je reálnou hrozbou vždy. Zajímavé…

Nicméně je tedy fakt, že když smícháte velké množství výbušniny C4 s kečupem, bude mít směs poměrně solidní říz.

Což mi připomíná, že jsem nedávno byl na bencínce vysávat auto, tedy ne doslova auto, ale jeho útroby. Tedy ne doslova útroby jako komplet, ale drobnosti, kterých jsem se chtěl zbavit – drobky, smítka a podobně. Bohužel agregát ve zrezlé bílé skříňce byl nastaven na výkon boeing, neboť mi to vysálo ze vzdálenosti skoro třiceti čísel i tatranku! Chtěl jsem jí u reklamy obsluhovat obsluhy reklamovat, ale něco mi říkalo, že by to bylo jako domáhat se včasného doručení zásilky na poště české, takže jsem to vzdal.

Při té příležitosti jsem pod sedačkou č. 2 (shotgun) objevil něčí tanga (sytě červené barvy, hlaste se prosím čí sou), obrázek veverky a stojánek.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *