Špatná transkripce, víme, ale lépe neumíme. Volně přeloženo – Spam popadá do oddělené složky a nezasere tvou schránku. Video je přesnou ukázkou toho, jak se reklama dělat má, přitom taková blbost, ale kolik to vzalo času, sil a lidských zdrojů :).

Od Ruska pokročíme lehce na západ, ale ne zase moc. V polsku se cyklistovi při jízdě na kole vzňaly kalhoty. Takovou zprávu člověk slyší skutečně, stejně jako dobrý vtip z úst baviče na tv nova, tak maximálně jednou za deset, dvacet let.

Další veselá událost se udála v zahraničí, konkrétně kousek za velkou louží. Topolánek věnoval jirkovi křovímu kvér, který daňové poplatníky stál politicky korektně řečeno několik desítek tisíc korun (rozuměj půl milionu). Na oplátku dostal golfový vak. V článku se dále dí:

„Flinta se mu moc líbila. Já jsem s dárkem spokojen,“ řekl Topolánek. Premiér Bushovi například složil kompliment, že je to státník, který se navzdory nepříznivému postoji veřejnosti nebojí jít za svými názory, Bush ho za to poplácal po ramenou a nešetřil úsměvy.

Poplácal jej po ramenou a do skrytého mikrofonu zamumlal „This, This is our next target fellas!“

A aby toho nebylo málo, topolánek se dále rozhodl v rozhazovačné náladě vyznamenat vrahy nevinných lidí.

Sice se tito lidé (jež sobě říkají mašínovic) dle mého názoru snažili prostřílet ven ne aby bojovali proti režimu, ale aby se z něj co nejdříve dostali, ale budiž. Což o to, samo o sobě to bylo nejspíše moudré, méně již, že sebou vzali z mého pohledu lidi nevinné a dnes za to mají medaili. Zajímavá logika. Podobná jako u dítěte jednoho mého známého:

Když jsme si přivezli syna z porodnice a ukazovali jsme jej naší starší dvou a půl leté sestřičce, manželka prohlásila „tak Aničko, tohle miminko je teďka naše“.

Anička se podívala, zamyslela se a řekla: „A čí bylo předtím?“

No, pravdou je, že intelektuální rozdíl mezi uvažováním průměrného politika a Aničky nebude zase tak značný.

Ale třeba to jenom nevidím z té správné perspektivy.

Každopádně dle neověřeného zdroje hodlá topolánek pokračovat ve vyznamenávání abecedně – začal u bé a dle svého mluvčího bude pokračovat dále. Podařilo se mi sehnat seznam ostatních nominovaných (nutno říct, že některé z postav jsou mýtické či poněkud nedostupné, a že seznam obsahuje komentáře od asistentů či premiéra, když si nevěděl rady). V závorce jsou uváděny důvody, které premiéra vedly k udělení nominace na medaili:

Č – Čárls Manson (protože hraje skvělou muziku)

D – Džek Rozparovač (protože viděl lidem až do žaludku)

E – Evžen Tošenovský (protože pod E jsme nikoho jiného nenašli)

F – bude doplněno v dalším volebním období

G – George Bush (tady je to celkem zřejmé, ten seznam prohřešků se ani nedá vyčíslit)

CH – (chuj s tym, vynecháme)

I – Irena Čubírová (nechávala hlavy obětí krásně naaranžované pod umyvadlem)

J – Juraj Lupták (prostě masový vrah, jistě si to zaslouží)

K – Kučerovský Roman (měl říz)

M – Mrázek Václav (protože již při vyslovení jména zamrazí)

O – Oldřich Myler (protože zabil morálku v jedné nejmenované firmě a posunul výraz anální alpinismus na další skoro nemyslitelnou úroveň)

Z – Zodiac (páč to byl skvělý film)

Vysvětlivky:

Masový vrah – nevraždí prostřednictvím masa, nýbrž ukájí se tím, že pod tíhou jeho břemene (nůž, pastelka, sekera ap.), padají lidé na zem mrtví v celcích větších než 1.

Share

One Response to “Spam papadajeť v addělnoju papku i nazasarjeť tvoj jaščik…”

  1. Klarka says:

    Gratuluji k uspesnemu premisteni redakce! Zda se, ze jsi humor neztratil a v nove lokaci nalezl jeste ke vsemu kurevskou odvahu … i kdyz nekrivdis jim??? Slysela jsem onehda z ust, ktera i Ty povazujes za duveryhodna (snad …), ze Oldrich Myler je clovek veskrze laskavy, rozvazny, dobry a vlastne charakterni. Snad to tedy bylo jen lehke zakolisani …

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *