Víte, že existují kravičky, které zažívají téměř sexuální opojení ze strany lidského druhu? Jakkoliv perverzně se předchozí věta může jevit, řeč nebude o zoo sexu s krávama ani o sexu s tou jednou známou moderátorkou, alébrž o prachsprostém jídle. Dál už příznivci sexu se zvířátky číst nemusí (ano, vím přesně odkud jste sem přišli – prasáci!!! :-))

Řeč bude o speciálním hovězím mase z Japonska, přesněji o Kobe beef (神戸ビーフ, Kōbe Bīfu). Jedná se o maso speciálního japonského plemene skotu, které před příchodem na talíř k zákazníkovi či na jatka, prochází speciálním zacházením.

Kravičky jsou plněny (rozuměj: krmeny) jedním pivem denně, na stejné bázi dostávájí něžné masáže od několika pracovníků jatek, krmeny jsou speciálním krmivem a také kartáčovány, aby tuze dobře vypadaly. Jakmile takto opečovávaná kravička uzraje, nastoupí na řadu japonský kraví kněz, který s kravičkou dlouze hovoří o její budoucnosti, předčítá jí správně zvolené pasáže z bible (hebrejsky), aby jí nakonec vnutil myšlenku, že ukončit svůj život je vlastně pro dobro celého kravstva, neboť za tři dny poté vstanou z mrtvých a užijou si ještě mnoho radosti. A tak je kravička jednoho dne připravena na dekapitaci a její život je ukončen velice humánně a v souladu s velmi přísnými normami, které například zakazují, aby kráva při popravě trpěla. Jedině tak je zachováno maso v prvotřídní kvalitě, je velmi jemné a má velmi kvalitní chuť.

Pokud snad nevěříte, podívejte se sami:

YouTube Preview Image

A já jen dodávám, že maso z těchto rozmazlených tvorů je takříkajíc drahé jak kráva, takže pravděpodobnost, že si na něčem takovém pochutnáme u nás, je asi malá, ale nikdo vám pochopitelně nebrání si nějakou obyčejnou kravičku adoptovat a starat se o ni, jakoby to byl váš vlastní hovězí steak a vypiplat si ho k obrazu svému.

Dobrou chuť!

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *