Respektive platí to pouze pro Nizozemí, kde bylo až do nedávna legální obcovat (rozuměj zasouvat rozmnožovací nástroje do různých otvorů) se zvířátky bez ohledu na pohlaví, velikost zvířete či jeho momentální náladu. Nově tedy přitvrdili a parlament již schválil zákon, na jehož základě už styk se zvířetem (pohlavního rázu) bude považován za čin trestný.

Mrzuté. Tedy pro fandy tématu.  Dobré vědět, že v mnoha státech v USA je toto stále možné.

Jinak jak jsem slíbil napsat o tom, jak ehm*Klá**emh****ra v návalu rodičovské spravedlnosti vysadila Ky**emh**borga na dálnici a nechala ho cupitat kilometry domů, tak to mám od ní zakázáno. Pročež je potřeba přání respektovat a o této události zde nepsat. Mrzuté.

Takže vám alespoň napíši, že Vatikán se rozhodl vystoupit z řad zkostnatělých sekt a rozšířit počet smrtelných hříchů tak, aby odpovídaly hodnotám 21. století. Nově tak bude trestné bohatnout a vlastnit přehršel majetku (tzv. hřích nadměrného bohatství). Zdali se mezi nadměrné bohatství počítá též počet neléčitelných tumorů nebo třeba hustější myšlenkové pochody již zdroj neuvádí. Zároveň nebude například možné již bezhříšně požívati drog. Což církev staví do poněkud zatrolené situace, neboť tak budou muset nahradit mešní víno nealkoholickou variantou, což povede k řadě dalších problémů, neboť zajistit distribuci tohoto vína do tisíců kostelů nebude vůbec snadné.

Nicméně chléb náš vezdejší zůstane stále chlébem, o jiném pečivu se zatím neuvažuje (už kvůli smlouvám s cechem pekařů), a to i přes neustálý tlak ze strany provozovatelů fast food řetězců (jak těch s tím tlustým chlapem, tak i těch se žlutým panákem).

Také zdroj vůbec neříká, jak se církev vypořádá s vlastním bohatstvím, nakradeným (vypůjčeným?) v průběhu let minulých. Pravda, to už je dávno, že?

A co se v politice odehrálo veselého? Inu premiér topolánek se nechal slyšet, zatímco si z čela utíral pot stodolarovou bankovkou, že ulici, která povede k radaru, pojmenuje Bří. Mašínů.

K tomu se raději ani nebudu blíže vyjadřovat. Každopádně při studiu předchozího tématu jsem narazil na jedno křesťanské diskuzní fórum a nalezl v něm rozličné perly. Zde jedna z nich:

V poslední době mě trápí můj syn. Jsem přesvědčena, že si našel dívku, protože jsem mu pod postelí našla oplzlý časopis s nahými muži, který tam ta dívka zapomněla. Mému synovi je teprve 16 let a rozhodně si nemyslím, že by už měl chodit na rande. A co je horší, že si za mými zády vodí dívky k sobě do pokoje! Denně prosím Boha o pomoc! Chtěla bych, aby můj syn nebyl aspoň takový tajnůstkář.

Hmm, tož, co na to této bodré paní říct… Snad jen, že ji za pár let čeká pěkný registrační svatební obřad, který ji nejspíše poněkud… překvapí. Ale zase to vysvětlí ten gay magazín, který nalezla pod betlí. Inu, všechno zlé je i k něčemu dobré.

A dnes netradičně zakončíme vtipem:

Ptá se manžel ženy:

Proč musíš na všechny otázky odpovídat otázkou?

Fakt? To dělám, jo?

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *