SATOR AREPO TENET OPERA ROTAS

Na začátek něco latiny:

SATOR
AREPO
TENET
OPERA
ROTAS

Kdo nepochopil, nechť hodí kamenem.

Víte jak se říká, že kdo doufá ve výhru ve státní loterii je tak trochu střelený? Tak tento pán byl střelený úplně. Chudák. Nebo šťastlivec? Někdy si myslím, že by to bylo snažší řešení, než pořád řešit problémy dokola… Ale na druhou stranu bychom nevěděli, jak to dopadne, že? 😉

Matka mu vždy kladla na srdce dvě věci: nikdy neplýtvej jídlem a dodržuj pitný režim. Vzal si to chlapec tuze mnoho k srdci.

A pak je tu jedne postižený blázen, jež spočítal třináctou odmocninu dvousetmístného čísla. Trvalo mu to něco přes minutu a pikantní na tom celém je, že to vypočítal zpaměti. No, abych nebyl úplně zahanben, zkusil jsem si to číslo ve stejném čase alespoň napsat na papír. Skoro se mi to podařilo. Hodlám však trénovat dnem i nocí . Budu vás pravidelně informovat.

Závěrem – předvánoční shon dohla spoustu lidí k otázkám téměř filozofickým, o životě, o radosti ze života, o stavebnictví, ale především o tom.

Závěr je myslím jasný – v české republice umí správně masturbovat asi především muži. Což Marcel, který skončil druhý, plně předvedl. A co se týče otěhotnění – no… jak vám to, děvčata mám říct, a zároveň neurazit… je holt potřeba méně masturbovat, občas si odtrhnout od úst a více času trávit koitálním způsobem. Tak. Ale sežeňte si samečka!

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *