Tak. Tento víkend se nesl v duchu práce a změn. Práce tvrdé a změn mrzutých. O změnách hovořit nebudeme, o práci také ne. Takže bych to teď vlastně mohl zakončit interpunkčním znaménkem znamenajícím znatelné zakončení zákeřně zaznamenaného zápisu. Zeč! … Totiž – Leč! Opak jest pravdou. Překvapivě.

Celý víkend jsem velmi výjimečně proseděl s rukou zaseknutou mezi gelem podpořenými ňadry snad zletilé slečny. No, mohlo to být i lepší, ale svůj účel to splnilo.

Koupil jsem si také minulý týden periodikum, přesněji denní tisk, starší sestru idnes. Zatím jsem neměl možnost to otevřít. Byla k tomu příloha  s vřískajícím troubou na obalu, to jsem hodil do koše hned a k ostatnímu jsem se prozatím nějak nedostal. Zejména proto, že když jsem se ke čtení nedostal už den první, přišlo mi další den hloupé to vůbec otevírat, když už vlastně nešlo o „noviny“. Nebylo v tom totiž logicky nic nového. Je to podobné jako když se vám nechce jíst starý chléb z předešlého dne a tak si koupíte v obsluzesamo nový. Pak je vám toho starého líto a tak ho zkonzumujete, čímž ovšem nový chléb ztratí na významu, za pár dní ztvrdne a je k ničemu. A co z toho plyne? Že podobně je to s manželkami. Taky jsou často natvrdlé.

Sáhl jsem tedy k dennímu tisku online. Podle rubriky „nejčtenější“ jsem poněkud nabyl dojmu, že nějaký Karel Černoch umírá každý den, kdy stránku periodika otevřu. Kolik lidí existuje stejného jména, kteří každý den umírají? Chápal bych Novák nebo Smith. Ale Černoch? I když asi i těch je tady docela dost. Záleží na interpretaci.

Dále se mi podařilo zjistit, proč je rozložení kláves na klávesnici tak tragické a taky, že je tomu tak již spoustu desítek let. Ale to vám neřeknu. Ha! :-). Aspoň tedy ne teď.

Zároveň jsem zjistil, že asanační závody (alias kafilerie) bývají dražší než řeznictví… a raději nechtějte vědět, co z toho plyne nebo jak jsem to zjistil! (Rozhodně to však nebylo tak, že bych našel mrtvé zvíře na dálnici, náhodou ho předtím srazil vozem a následně se dozvěděl, že za odvoz do kafilerie musím platit!).

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *