Nechcete mít vánoční deprese? Buďte v depresi již od počátku roku, vyhnete se předvánočnímu návalu v depresekupectvích!

Tak. Toliko rad od ptáka loskutáka. Ať chcete nebo ne, pták loskuták není vůbec, ale vůbec nic sprostého.

Pravdou však je, ža každý řeší své krize, návaly chmurných nálad a podobně, různým způsobem. Někdo více sportuje, někdo více pije a někdo zahání krizi nakupováním. Například ženy.

Tuhle jsem byl v nákupním domě a v oddělení shnilých přebytků z vyspělých zemí (rozuměj: zeleniny) jsem si povšiml ženštiny, která sobě vzala trs banánů a před zvážením z nich utrhla konce („stopky“), takže de fakto z každého banánu koukal obnažený kus ven. Chvíli jsem na ni koukal jako husa do flašky, když náhle jsem si uvědomil, že je vlastně tzv. finanční krize a ušetřit na váze několik gramů za nákup banánů znamená ušetřit v průběhu pěti, šesti generací hned několik vagónů peněz.

Paní jsem již nadále sledoval pouze v myšlenkách a představoval jsem si, kterak si kupuje chlazené kuře způsobem, že jej obratně zbavuje kostí nebo třeba z balení granka s nápisem „nyní 30% zdarma“ odsypává patřičné množství do kabelky a tak podobně. Krásné.

Doba je holt těžká a nedá se takříkajíc svítit, proto třeba v Kalifornii začal jistý chirurg plastikový jezdit na tuk svých klientů. Ano, čtete správně. Hádám je to trochu lepší, než kdyby z přebytků jejich kůže šil oblečky pro domácí mazlíčky, či se do takových textílií sám oblékal a pořádal neřízené latexové BDSM orgie nebo tak něco.

Na druhou stranu, proč ne, když dnes většina vozů jezdí na palivo, které je vlastně druhotně vyrobeno nejspíše z našich předků…

Závěrem dodám, že cyklistika je velice nebezpečný sport a vánoční stromeček nemusí být v každém případě živý nebo umělý. A pak, že slavení vánočních svátků nelze provozovat též alternativním způsobem. Vánoční pásovec aka Velký želví muž ví své :-).

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *