Prostituce v Chomutově

V Chomutově státní úředníci honili prostitutky. Jakkoliv netradičně to může znít, skutečně se tak stalo. Úředníci pobíhali s notesy a tužkami po nonstop hernách a barech ve snaze získat peníze – přesněji daně. Daně za prostituci a to od prostitutek kraje chomutovského. A kterak se jim to dařilo? Citujme ze zmíněného článku:

„Prý to mám zaplatit do osmi dnů. A kde na to vezmu? Nic jim nedám. Nemám, tak co,“ mávala výzvou k zaplacení. Když ji strážníci oslovili, myslela, že dostane jen další pokutu. „Těch už mám, že bych je ani nespočítala. Možná by stačily na vytapetování celého pokoje,“ smála se čtyřiapadesátiletá žena…

… až se za pupek popadala, údajně bývalá kadeřnice, která na silnici k němcům nabízí pohlazení německých tupé za úplatu již osm let.

„Dostávám pokuty za to, že mávám na auta. A to se snad nesmí?,“ … „Pořád mě otravují. Peníze nemám, tak nemůžu platit. Nemám nic, vlastně ani domov,“ znechuceně mávla rukou.

Chudák holka, typický adept do pořadu „Litujté mě, sem minoríta“. Některé sociální pracovnice však vidí problém jinde:

„Co nás buzerujou? Že jsme černý, to je ten důvod. Za bílejma nelezou,“ rozčilovala se čtyřiatřicetiletá matka čtyř dětí.

Co s tím? Džamílo?

Zajímavé je jistě také to, že prostituce je oficiálně v česku zakázána, ovšem daně se z ní vybírat stejně stát snaží. Tak jak to tedy ve skutečnosti je? A vůbec třeba ten Chomutov má k prostituci dost svérázný přístup. Do ulice, kde se děvy lepě vrhají pod kola bicyklů a koloběžek, by sobě zákazníky sehnaly, nainstalovalo město, pozor, bezpečnostní kameru. Tato kamera zachytí každého, kdo si ženštinu prodejných tvarů pozve k sobě do vozidla a výsledný obrázek s datem a hodinou celé transakce dají strážníci na webové stránky města.

To je zrovna něco, co zní jako bych si to právě vymyslel, je tak? Ovšem opak jest pravdou! Fotky chomutovských prostitutek a zákazníků naleznete skutečně online.

chomutov_levny_sex

Cisté poli jdou ještě dále a zákazníkovi (majiteli vozidla) zasílají domů dopis, aby se dostavil jako svědek k jednání o přestupku. Pokud tento do 14i dní nereaguje, automaticky obdrží fotografii formou pohlednice s vygravírovaným přáním k novému roku.

Musím podotknout, že takto brilantní nápad předčí mnohá moje očekávání a plně jej schvaluji, ačkoliv osobně bych šel klidně ještě dál.

Až vás tedy kolega v práci požádá, jestli byste mu nezapůjčili vozidla za účelem návštěvy Chomutovské pobočky, mějte na paměti, že vás také možná čeká nemilé překvapení.

prostitutkyNyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

prostituce
prostitutky
fotky prostitutek
prostytutky
prostituky


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *