Pribiňáčky XXL, Pribiňáčky XXL!

Zatímco Wulffmorgenthaler pokračuje v odhalování pravd o tajemných zákoutích internetu a o „aplikaci“ MS Word, Evropu mezitím přestaly bičovat kruté deště a počalo sněžiti. To poznáte velmi snadno – v televizi začnou být více vidět překvapené tváře silničářů, kterým jako každý rok (patrně jako jediným) unikl význam spojení „připravit se včas“, a kteří se snaží nejen marně artikulovat do mikrofonu entuziastického reportéra, ale také osvětlit, jak mohlo dojít k tomu, že zrovna letos zapomněli vyjet včas, a že zrovna a pouze letos je ten sníh toliko moc překvapil…

Prostě každý rok je to stejné. Letos to má jenom takovou drobnou obměnu – Pribiňáčky. Pribiňáčky jsou konečně dostupné v adekvátním balení! Pracovně je nazývám XXL. Sice už nechutnají tak, jako před dvaceti lety, ale pořád mají něco do sebe.

Ještě jeden Wulff, patrně inspirován čínskou biblí – jak by to vypadalo, kdyby Adam a Eva byli čínského původu.

Jeden pěkný obrázek:

A závěrem něco málo z téměř již historického tisku:

Batole za volantem narazilo autem do stromu – buď velmi šikovné dítě, nebo nešikovní rodiče. Tipuju to možná dokonce na obojí.

Boeingu 737 upadl za letu motor – taky „dobrý“…

Nebojme se říci: FUJ! – ve speciálním vydání idnes naleznete některé dojemně skvělé články na téma polistopadového vývoje novinových online článků, pokud by nebylo sametové revoluce.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *