Delší dobu zde nepadla ani hláska, ani ťuk, ni nabodeníčko… Důvodem byl teroristický útok na mé vnitřnosti, který ve mne zanechal doslova přehršel toxinů, které tam rozhodně být nemají a ponechal mě tak 48 hodin doslova ve stavu zeleninovém, tedy nepohyblivém.

Nicméně žiji! A ač tomu sám nejsem příliš rád, neb musím pokračovat v psaní těchto blábolů, je potřeba toho náležitě využít.

Díky tomu neustálému polehávání jsem nemohl včera vůbec usnout a dnes jsem měl zase po čase schůzku s jednou bývalou kopulovací samičkou (rozuměj ženou mých snů v dočasném a minulém slova smyslu). Ta mi, mimo jiné, pověděla, že bydlí na privátě se sedmi dalšími individui (nebo šesti?). Na tom by nebylo nic až zase tak zvláštního – díky přemrštěným cenám za nájem dnes většina studentů bydlí s více lidmi v cirkusovém stanu nebo podobně. Co však bylo zvláštní, že prý jim někdo ukradl 11 000 korun českých, které měli připraveny na nájem za byt. O to zvláštnější, že to byl někdo z nich a ještě pikantnější, že dům byl v tu dobu uzamčen zevnitř, klíč byl v zámku, peníze byly na uzavřeném místě (tím vyloučíme vypaření) a domácí mazlíčky nechovají.

Zbylo tedy jediné – peníze někdo sobě předčasně naježil. Protože mám rád detektivky, začal jsem se po celé události pídit. Zejména mě překvapilo, že nešli na policii, jedná se přece jen o poměrně velkou částku a hlavně se to může opakovat. Jasně, můžete podotknout, že zpolymerovaní monocajti doteď pomáhali jen sobě, ale od tohoto měsíce mají na autech psáno „pomáhat a chránit“, takže by měli tuto funkci také plnit i pro ostatní /doufejme/.

Každopádně z konverzace vzešlo, že až na jednoho člena bydleli jako skupina už od září a doteď žádné problémy nebyly. Když jsem se zeptal, kdo byl posledním příchozím, bylo mi řečeno, že ten by to nevzal, neb má bohaté rodiče. Argumentoval jsem, že to není zárukou ničeho, a že mi přijde divný, že syn bohatých rodičů jde bydlet na privát do cirkusového stanu mezi tolik lidí na konci města. Dále jsem se dozvěděl, že zmíněný poslední příchozí se objevil v posledních čtrnácti dnech (kdy se událost vaporizace financí udála) a v posledním týdnu se chlubil, že si pořídil (údajně za tisíc korun) PDA :-).

Koincidence? Nevím, každopádně jsem si jist, že za debila bude ten, kdo si tohle nechá líbit a riskovat to bude také do budoucna.

Tak, to máme jednu nudnou historku za sebou a můžeme popojet k jinému tématu.

Protože jste si odhlasovali, že kategorii „Sex a jiné podivnosti“ je nám třeba (prasáci!), zřídil jsem ji pro vás, a to zcela zdarma. Zatím mám pro tuto kategorii rozpracovanou jen desítku relativně zajímavých článků, pročež věřím, že tuze brzy se mi podaří něco dotáhnout do konce a publikovat. Je poměrně těžké najít hranici mezi publikovatelným obsahem a snesitelností pro široké publikum, jaké se zde nachází :). Ale nechme se překvapit, snad to nějak půjde.

Což mi připomíná, že jsem pořád nedokončil to pásmo na téma seznamky. Tak přidám alespoň jednu veselou hlášku:

Message from: Adultdating.com
Your ad has been on our website for 19 weeks now with no replies.
Would you like to try one week without a photo?

A jedna pěkná kravička, která se rozhodla pro změnu povolání (asi syndrom vyhoření): From now on, I am a spider!

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *