Pan sponka je JERKER

Tento záznam obsahuje neskrytou reklamu na produkt třetí strany!

Aneb kterak si koupit stůl a stát se pořádným JERKem (správněji však Jerkerem). Pan sponka dlouze předlouze potupně trpěl a krčil se za směšným malým stolečkem. Dlouhá léta (přesněji dvě dlouhá léta) snášel toto utrpení. Nedávno však tomuto trápení zatnul tipec!

Zakoupil totiž sobě stůl. A ne jen tak ledajaký stůl. Jedná se o stůl pracovní, stůl nastavitelný a stůl vhodný pro počítač a hned několik monitorů! Pochopitelně tento stůl byl zakoupen především z pohnutek nad jeho jménem. Jmenuje se totiž JERKER. Jak by řada anglistů mohla okamžitě poznamenat, jméno to není z nejlepších. Ptáte se, zdali stůl jeho rodiče nenáviděli? Sám nevím. Můžete napsat jeho duchovnímu otci, jež ho celý navrhnul – Nicolasi Cortolezzisovi, jistě milerád odpoví.

Případně lze kontaktovat některého z fandů tohoto stolu, možná budou vědět oni. Ano, je to jeden z mála stolů, který má nejen v internetovém světě a nejen kvůli svému jménu spoustu příznivců :-).

Stůl byl tedy úspěšně dovezen z Ikey, sestaven (pouze s malým úrazem sestavujícího), a úspěšně slouží. Časem je plánována řada upgradů. Jak může stůl taky vypadat v kompletní sestavě lze vidět například zde:

Jerker

A proč tedy Pan sponka zvolil právě stůl Jerker? Protože má nastavitelnou desku až do výše 120 cm, je jednoduchý, snadno smontovatelný a cenově dostupný.

Link na stoleček do prodejny:

IKEA – nejen masové koule, ale také jeden kvalitní stůl

Příklad využití stolu Jerker:

http://www.penmachine.com/images/jerker_desk-big.jpg

A link na stránku fandů stolů Jerker:

http://adam.pra.to/content/jerker/

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *