Austrálie:

Podle místních médií se do některých měst v okolí zálivu Carpentaria dostali krokodýli obrovských rozměrů. Manažerka hotelu Albion v Normantonu Donna Smithová viděla čtyřmetrového krokodýla, jak pronásledoval na hlavní ulici několik lidí a psů. Zároveň také občany varovala, že městu dojde za dva dny pivo.

Ano, to je důležitá a velice kritická informace. Možná se brzy najde také nějaký nízkonákladový režisér, který se do díla pustí a vydá skvost s titulem „Den, kdy došlo pivo“.

Japonci těží zlato ze splašků!

Japonsko, které trpí nedostatkem přírodních surovin, našlo nový zdroj zlata. 4. února 2009 Zaměstnanci stanice, kde se zpracovávají splašky z prefektury Nagano, přišli na to, že z odpadků mohou vytěžit tolik zlata, jako některé z nejlepších zlatých dolů na světě.

Úředník z naganské prefektury potvrdil reportérům Reuters, že za vysoký obsah zlata ve splašcích zpracovávaných ve stanici Suwa zřejmě může vysoký počet továren, které v okolí zpracovávají právě tento kov.

Rozdává peníze na požádání. Říká si „Bill zachránce“:

Nechce prozradit své jméno, skrývá tvář a v centru New Yorku rozdával dolary každému, kdo si o ně řekne.

Říká si „Bill zachránce“ a improvizovaný kiosek s nápisem Stánek záchrany si zřídil přímo na Times Square. Při teplotách pod nulou ho hlídají strážci v civilu, zatímco záhadný dobrodinec skrytý za velkými tmavými brýlemi dává každému po 50 dolarech. A někdy i více.

Novinka se rozšířila rychlostí blesku a celá čtvrť byla rázem na nohou. Ve frontě před dobrodincovým stánkem stáli lidé i přes pět hodin.

Teď můžete vonět: krém s vůní rumu. Ne, nejedná se o novinku pro bezdomovce, slyšte sami:

Firma z Vysočiny vyrábí krém na ruce s vůní rumu. Plánuje i kosmetiku s odérem slivovice.

Skvostné. Nicméně znám osobně dost lidí, kteří takto zapáchají už několik desetiletí a pochybuji, že by dokázali vůbec vyhláskovat výraz „parfém“, natož jej správně použít. Ale třeba se nápad ujme.

Nová móda, házení botou:

Atentát botou potkal už i izraelského velvyslance.

Zraněného cyklistu odmítlo ošetřit 14 nemocnic. Zemřel.

Devětašedesátiletý Japonec se zranil při nehodě. Čtrnáct nemocnic ho ale odmítlo ošetřit. Senior proto zraněním podlehl.

Muž jel na kole ve městě Itami a srazil se s motocyklem. Utrpěl přitom zranění hlavy a páteře. Přijela pro něj sanitka a zdravotníci mu poskytli první pomoc.

Pak ale pacient zhruba hodinu ležel v sanitce, zatímco se zdravotníci snažili najít nemocnici, kde by bylo možné muže ošetřit.

Člověk by si původně myslel, že třeba neměl u sebe drobné…

A zakončíme titulkem doslova na roztrhání:

Žena našla ve sklepě 80 kilo plastické trhaviny

Jo, to se tak běžně ve sklepech válí…

A co váš sklep? Máte tam také trhavinu? Házeli jste už na někoho botou? Odmítla vás někdy nemocnice? A co Jan Tleskač? Házel na něj někdo botou? A smrděl rumem, levnou pálenkou nebo jen prostě a jednoduše smrděl? To vše a ještě mnohem více se nikdy nedozvíte.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *