Už dlouho jsem nesumarizoval odkud mě navštěvují někteří jedinci, respektive jakým způsobem a prostřednictvím jakých frází se sem zabloudivší návštěvnící dostávají. Pár příkladů:

Pan Google, jeho český kolega Gúgl a taky německý Gögel dohodili mé stránky návštěvníkům například na základě následujících výraziv či frází:

masturbovala film – takovou prasárnu bych vidět tedy nechtěl. Holku, co by to dělala filmu. Jestlipak 8 nebo více mm?

hyperbolická topologie – ano, o té píšu poměrně často.

konspirace na webu – konspirace říkáte? Tak tedy něco šokujícího: 9/11 byl pouze omylem odvysílaný reklamní spot na nový hollywoodský trhák, mao ce tungovy spisy ve skutečnosti napsal osmiletý mentálně zaostalý chlapec, české dráhy jezdí včas a budou zlevňovat, chuck norris nikdy nebyl gay, cigáni nejsou z indie, česká pošta při doručování zásilky zazvoní, ve státní loterii lze vyhrát milióny korun, na byt lze našetřit poctivou prací, bohumil není pedofil, ale pouze nedočkavý a Divoká orlice nepramení v polsku. Tak. Konspirace nechť se rozšíří.

elektronická pouta – to je pokročilejší fetiš. Nechal jsem si jedny poslat přímo z Hong kongu. Nastavil jsem si večer heslo „banán“ a započal sexuální fantazie. Ráno se po nabití zresetovaly a nastavila se tam výchozí zjednodušená čínština. Najít správné heslo si vyžádalo více úsilí, než byli sousedi ochotni tolerovat.

obrázky onanujících mužů – no… za to může marcel!

masturbace skrytá kamera – to už tady jednou bylo v květnu, vzpomínáte? Tentokráte ale s jinou syntaxí :-).

sponky do wordu – kdo by po nich netoužil. I word může vypadat upraveně, no ne?

grupáč ve škole – no není to úplně mimo mísu, ale tak nějak žádné takové swingers párty v současné době neorganizuji. Tedy já bych rád, ale něco mi říká, že by soudce asi mé nadšení stejně jako posledně ne tak úplně sdílel.

rotoped s alternatorem – co za divného člověka to musí být, že shání rotoped s alternátorem? Ale je pravda, že elektřina bude zdražovat.

kopulace koní na videu – brutální koňskou soulož naleznete třeba zde.

dotace na dovolenku na slovensku – čoboláci no… to u mě však kluci nenajdete.

Yahoo pak přišlo pouze s frází „nahá přišla“. Co tím kdo hledal je mi zatím záhadou.

To je v kostce výcuc těch nejabsurdnějších či nejzajímavějších frází. Časem budeme pokračovat.Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

soulož


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *