Muž bez internetu je jako muž bez penisu

Kdybyste náhodou wonderovali, proč sem nepíšu povzbudivé to mé události z každodenního života v Málaze, je to předdevším proto, že tu není internet a rozchodit mobilní připojení se mi složitě podařilo nadvakrát až nyní. Toliko nudné informace. Teď by měly následovat nějaké veselé. Dnes se přijela do mého bytu ubytovat polská překladatelka a tlumočnice Michalina, drobná tmavovláska stará zhruba čtvrt století s rozumnou chutí po životě a cigaretách, takže jsme se zapovídali poslední hodinu a půl, pročež vám toho nenapíši více, jelikož jdu spát neb zítra vstávám do PRÁCE!

(Jelikož však nyní čtete retrospektivní záběry, v rámci cestování časem vás posunu o malinko vpřed a pokračujeme dalším zápiskem níže. Nemáte zač!)

Noc z neděle na pondělí byla deštivá. Prve jsem si nebyl zcela jist, co způsobuje daný zvuk, ale následně se rozpršelo více a bylo to zřejmé. Více mě překvapil zvuk koček. Že mňoukají jak když taháte kinderstrudela skrz trumpetu, to už jsem si zvykl, ale pak tam přiletěl kondor nebo pták dodo, nevím, a kočky začal odnášet. Aspoň takový jsem měl z těch zvuků dojem. Plus celou noc zde něco zajímavě praskalo, doteď jsem nepřišel na to co to bylo.

Dnešek jsem strávil v práci. Autobus mě tam dovezl za cirka třicet minut, stálo to euro dvacet. Práce je zajímavá, ale nemohu o ní hovořit, celý den jsem trávil podepisováním dokumentů, že nebudu hovořit o tom, co dělám. Je to smutné, ale je to tak. Prostory jsou zbrusu nové, tříchodové meníčko za osm ojro, projektoví manažeři mnoho nevědí. Potkal jsem se se svým doppelgangerem a zbytkem týmu (22 lidí celkem). Je zde solidní rasová směska z celé evropy a poměrně na první dojem fajn lidi.

Byl jsem zároveň prve nakoupit ve větším hypermarketu – tuším u nás zkrachovalý carrefour. Vypadá jako ty naše, pouze je většina věcí levnějších. Při placení kartou po mě byl vyžadován doklad. Tak si představuji civilizaci. Cestou jsem prošel ještě obchody co mám kousek od bydliště – pekárnu, sýrový obchod a supermarket (cca velikost brněnky, ale s vlastním masným pultem). Tam jsem koupil opět docela levně zbytek potřebných věcí. Vejce zde mají za 3,8 kč kus (XL velikost, zda těm slepicím čtou u výroby pohádky nevím a netrápí mě to), koupil jsem osm plat a půlku posílám do ČR. Je to označeno jako křehké, tak to jistě dojde.

Stále mě zde irituje internet, který si i přes mou veškerou snahu dělá co chce a funguje jak za dob BBSek, což není mnoho veselé. Obecně se mi zde velmi líbí a už šetřím na plastického chirurga, který mi dle přání upraví další lidi do podoby vás, mých přátel, abych se tu necítil tak sám.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *