Ano, ale pouze, pokud bydlíte v Praze. Vím, je to poměrně velká diskriminace ostatních měst, ale tak už to s Prahou mnohdy bývá. Jak tedy přijít k tomuto benefitu, jste-li prague-native? Velmi snadno!

Podle bulvárního elektronického plátku přijede totiž dementní stařík! Ne, ne, tamten ne – mám na mysli Jirku Křovího ze států spojených. V důsledku jeho bludné návštěvy dojde k zavaření poklopů u všech kanálů, údajně proto, že Bush se hodlá městem projít. Váhal jsem proč tak rázné opatření, než jsem se dočetl toto:

„On totiž krade. V Iráku to bylo více než patrné. Máme tedy o ty dekly oprávněný strach – to víte, u nás je ve sběrně již neberou, protože na nich máme své logo, ale tam za mořem by to mohl tuze dobře zpeněžit“, uvedl mluvčí společnosti Pražské vodovody a kanalizace a. s.

Také je občanům doporučováno, aby nevětrali a vyvarovali se prudkých pohybů. V opačném případě totiž dostanou kulku od odstřelovače.

Jak se zdá, po franci josefovi (prvním), hitlerovi, gottwaldovi (zlínovi), husákovi, brežněvovi a gorbačovovi, je bush dalším pajdulákem, kvůli kterému nelze nejen svobodně vycházet ven, ale ani větrat. Nějak to celé smrdí. Holt ona ta americká omezenost cestuje spolu s ním, není se vlastně tedy čemu divit.

Takže jiří, až dorazíš, pevně doufám, že tě někdo přivíta tradičně chlebem a solí – doporučuju sůl intravenózně v roztoku s H20 do žíly a chleba tam, kam ti lezou i ostatní politici.

Share

No Responses to “Máte okno? A větráte rádi? Budete zastřeleni!”

Trackbacks/Pingbacks

  1. pansponka.com - to není nějaká lecjaká věc! » Blog Archive » Křoví tuná aneb jak to bylo s návštěvou jiřího doopravdy - [...] do státu, sekyru do ru… tedy klimatizaci do domu. Otevírat okna a větrat je totiž striktně nedoporučeno! Třeba to…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *