Věděli jste, že díky masturbaci (pokud se vám to slovo snad nelíbí, nabízím alternativy: onanie, pohlavní sebeukájení, fanoušsci Harryho Pottera možná raději použijí kydlení belzezuba, …), lze hubnout a získávat peníze zároveň? Také lze získat cennou radu, pěknou více či méně polstrovanou celu, nebo taky přes držku. (A přitom to ani nejsou vložky always, se kterými lze plavat, jezdit na kole a bůhví co ještě!)

Proč tedy tak nesmyslně bulvární titulek? Proč tolik povyku kvůli činnosti, kterou provozuje každý?

Není to tak dávno co jsem zmínil veledůležitou událost (masturbační maraton), která v důsledku pomohla Marcelovi k několika věcem: předně získal v ČR reputaci největšího masturbátora (člověka, jež masturbuje sebe, nikoliv jiné,… doufejme). Dokázal tuto činnost před veřejností, kamerami a šedesáti dalšími jemu podobnými lidmi dělat šest a půl hodiny a dokonce třikrát, ehm, ejakulovat. Kam, to již bulvární deník neuvádí. Jak to Marcel prováděl není také zcela jasné, neboť se nechal slyšet, že nejvíce ho bolely záda a ruce vůbec.

To vše Marcel absolvoval kvůli osmnácti tisícům liber. He he, to by bylo, co? 750 tisíc opravdu nezískal. Marcel to dělal kvůli osmnácti tisícům korun českých. Ano, čtete správně. Kvůli mrzké měně, která nás málem stála vstup do EU. Vím, že ostravský region je chudý, ale ne zase až tak. Pro peníze, jak zřejmo to Marcel neabsolvoval. Třeba (pozor, je to jen spekulace!) se Marcelovi líbí muži… Ba co víc – nemusí být ani homosexuál, bisexuál. Třeba je pouze latentní homesexuál a líbí se mu pohled na ostatní jako je on… No řekněte – je normální sedět v místnosti s dalšíma šedesáti chlapama průměrného věku 35 let, zcela určitého pohlaví a šest a půl hodiny před nima honit ptáka? Eh, totiž politicky správně: sebeukájet se.

Docela by mě zajímalo, kam až to Marcel dotáhne. Prozatím téměž každá, byť sebemenší nula, co se objevila v televizi vydala aspoň cédéčko, odmoderovala část radio show nebo natočila maňáskové představení a podobně. Ale Marcel? Raději si počkáme, zdali překvapí knihou, hudebním cédéčkem nebo snad hudebním vystoupením naživo? Protože jak Marcel sám uvádí: „Už před soutěží jsem zhubnul dvě kila.“ Mohl by tedy třeba napsat knihu: Hubneme masturbací. Nebo aspoň nakreslit a splácat leporelo, ačkoliv docela věřím, že by takový materiál byl mezi vydavateli dosti nepopulární.

Za všechny hudební příznivce však doufám, že jestli se Marcel rozhodne pro dráhu rapu či hip hopu, že nespáchá něco tak odporného, jako spáchala tato entita. Dredatá entita patřící dle poznámky mého kamaráda do klubu spolu s věčně nametenym policajtem s iq houpacího koně, transvestitou, co se vyjadřuje jako předškolní dítě, potetovanou holkou, která zná jen slovo kalit a jim podobných, kteří tráví či trávili svůj čas ve vile a nechali se u toho natáčet soukromou televizí.

Poněkud jsem odbočil. Abych nějak uzavřel kauzu Marcel – jsou to všechno škaredé spekulace. Ať už je to jakkoliv, Marcel vypadá na fotografiích spokojeně, a já doufám, že kvůli tomu pocitu nemusí pokaždé provádět celou šesti a půl hodinovou proceduru znova.

Marcela se můžete přímo zeptat na cokoliv a to prostřednictvím stránek sponzora akce.
A Marceli – za interpunkčním znaménkem (jako třeba tečkou, čárkou, středníkem – ten jsem tě sice neviděl použít, ale za tím taky) se obvykle píše mezera. Proč? Protože pátá třída základní pomocné školy, nebo třetí třída školy základní.

Umění, které dokážou splácat lidé slavní á la Marcel
A pozor, při shlédnutí videa budete skákat a vaše dredy s vámi! Že dredy nemáte? No bodejď…Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

kam ejakulovat


Share

No Responses to “Marcel skončil druhý!”

Trackbacks/Pingbacks

  1. pansponka.com - to není nějaká lecjaká věc! » Blog Archive » Měsíc onanie - [...] pansponka.com - to není nějaká lecjaká věc! Mono(b)log Pana sponky aneb pravidelné pozastavení nad každodenními podivnostmi světa « Marcel…
  2. pansponka.com - to není nějaká lecjaká věc! » Blog Archive » Extrémní sex na dnešní den - [...] A co vy, také jste už zkoušeli běhat a masturbovat u toho? Možná bychom se mohli zeptat českého olympionika…
  3. pansponka.com - to není nějaká lecjaká věc! » Blog Archive » SATOR AREPO TENET OPERA ROTAS - [...] je myslím jasný - v české republice umí správně masturbovat asi především muži. Což Marcel, který skončil druhý, plně…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *