Kbelík plný překvapení a rozřešení lam-pičky

Není nad to dát si skvělý oběd – kuřecí medailonky, uzenou rolku s houbovou omáčkou, dále 8 absolut vodek, 4 vodky finlandia , tři piva, půl litru vína, dva džusy, dva redbully, promíchat, protřepat, přidat led a dále už jen čekat, až se ten mrtvý kokodák na dně rozhodne podívat, cože se to venku děje.

Leč, ve zdraví vše přežito, a to je nejdůležitější.

Pro ty, kteří stále přemýšleli, jak to s tou lam-pičkou vlastně je doopravdy, tak zde je drobná nápověda.

Toyta konečně připravila auto vhodné i pro sbormistry. Mluvčí automobilky se nechal slyšet, že řešení je pro všechny „nedočkavé“ rozhodně nejlepší, protože se jedná o řešení plně v souladu s českým právem. K vysvětlení dodal, že 38 krát 15 je přece 570 a to už je velice zdařilý a legální věk pro účely jakéhokoliv kopulačního rázu.

Většina lidí má ve Zlatých stránkách Mediatelu a Telefóniky O2 vedle svého jména uvedeno jen číslo, případně adresu. Jindřiška Bielová z Bochova na Karlovarsku však má smůlu. Vedle jejího jména je ještě tučně vytištěno „velká kráva“.

„Někdo moje heslo prolomil,“ je si jistá Jindřiška B. „A to přitom striktně používám složitou kombinaci mého jména a příjmení!“

Zdroj.

A co si myslíte vy? Je Jindřiška B. skutečně velká kráva nebo malá kráva? A šli byste slepičit do novin, kdyby vás někdo označil za velkou krávu? Viděli jste někdy malou fialovou krávu? A velkého fialového slona? A myslíte si, že Jan Tleskač preferoval velké nebo malé krávy?

A závěrem něco možnávtipného:

Cyanide and Happiness, a daily webcomic
Cyanide & Happiness @ Explosm.net

A ještě něco pro děti.Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

kráva
krava milka
milka krava
fialová kráva
fialovy slon
pičky
kokodák
slona
krávy


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *