Kopretina všude kam se podíváš

Slepá káva se slečnou Kopretinkou dopadla nad očekávání přijatelně jak po stránce zorné, tak i po stránce mentální. Aha, vy vlastně nevíte…

Můj blog má tisíce fanynek – přinejmenším tedy v té mé verzi reality tomu tak je – a jednou z nich je též slečna Kopretinka. Tato nedávno takto lelkovala u psacího počítače a hledala informace o detergentech, šamponech a jiných povrchově aktivních chemikáliích, když tu znenadání kde se vzala, tu se vzala, otevřela se stránka webová se skvostným obsahem, která ji doslova a do psívemene uchvátila.

Ano, ona webová stránka byla stránka tato mono(b)logová. Této (slečně, nikoliv stránce) zalíbil se můj dřívější článek o Hloubce lásky, kde již nemohla dále odolávat a musela mě pozvat na kávu.

Nebudu vás zbytečně napínat, pokud jste náhodou mdlejší mysli a z nadpisu či z perexu vám nebylo vše jasné – se slečnou Kopretinkou jsme se setkali. Pravda, až poté, co jsme si skrze elektronickou komunikaci vyjasnili několik drobných záležitostí (musil jsem zodpovědět 38 běžných konverzačních otázek a co vám budu povídat, nebyly to žádné primitiní otázky váklafa moravce!

A že byly tuze bezskrupulentní! Patřily mezi ně namátkou otázky jako „kolik vážíte? jste masový vrah? nemasturbujete?“ a další). Vědom si toho, jak křehká dokážet být mysl ženy, zodpověděl jsem všechny otázka poměrně v naturalistickém duchu mě vlastním, což slečně přišlo ve výsledku poněkud… avantgardní (rozuměj ji to celkem obstojně sralo). Navzdory tomu sebrala poslední zbytky odvahy a na schůzi mezi kavárenské povaleče se se mnou nakonec přece jen vypravila.

Setkali jsme se na celkem netradičním místě – v kavárenském domečku.

Jistě jste také zvědavi jak asi slečna Kopretinka vypadala, jaké měla míry, váhu, funkce, parametry a užitnou hodnotu. Inu, popsal bych to asi takto: ne-škaredá, ne-blbá. Tak.

Pravda, lehce životem nedotčená, ale to souvisí s datem výroby a současným stavem, pročež to bylo docela i očekávatelné.

A jak sezení proběhlo? Sezení proběhlo na kostech sedacích. Nepřekvapivě. A v ostatních ohledech poměrně přijatelně, řekl bych. Vydávali jsme z ústních otvorů společně slova po dobu zhruba 120 minut, až jsme se následně rozžehnali. Já si šel cestou domů koupit hrst oříšků. Kdyby to někoho zajímalo. Pistácie… A wasabi křenem pokryté těsto, ve kterém byly ukryty Ar-ašiho ídy.

Není krásné, jak je ten svět zvláštní? Jaká je přibližná pravděpodobnost, že hledáte na internetu článek o detergentech, skončíte na stránkách o kokotinách, které s tím nemají absolutně žádnou souvislost, jejich obsah vás zaujme, jste shodou okolností ze stejného města jako je autor těch blbostí tam a toho člověka pozvete na kávu, kde si s ním dvě hodiny vzájemně vyměňujete informace. Hmmm.Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

kopretina
daisy
kopretiny
kde masturbujete
masturbace koně


Share

7 Responses to “Kopretina všude kam se podíváš”

 1. Petr od vedle says:

  Bude to mít nějaké pokračování? Doufám, že jo 🙂

 2. Masový Kašpárek says:

  Podrobnosti. Nenapínej.

 3. Tady nejsme v žádné oranžové zahradě! Klid tady bude! 🙂

  Nicméně myslím, že jsem podrobností uvedl až dost! A pokračování… pokračování je značně nejisté. Například už proto, že slečna studuje chemii a tak nešlo jako seznamovací frázi užít „slečno, je tento kapesník cítit po chloroformu?“

  Což do značné míry komplikuje jakýkoliv potenciální vztah, neboť každý ví, že pivo (které nepiji), rohypnol (který je drahý) či zmíněný trichlormetan (který vám v lékarně na foto tchýně ani přebytečných koťátek neprodají) jsou základními stavebními kameny každé nezávislé relační lodi, že?

  Musel bych se tedy uchýlit ke standardním metodám a to většinou nekončívá příliš šťastně, jak nám ostatně každoročně sděluje též například český statistický úřad.

  Humor stranou – něco mi říká, že se žádného pokračování nedočkáme a bude potřeba trpělivě vyčkat na další fanynku.

 4. kopretinka says:

  Jééé celý jeden článek jenom o mně, no to je hezké! 🙂

 5. Ano, takovou čest zde nemívá jen tak někdo! 🙂

 6. kopretinka says:

  Neškaredá, neblbá a životem nedotčená, pěkné… Jsem ráda že jsem tak úžasně zapůsobila. 🙂

 7. To jsou jen plané prvotní dojmy! Kdoví, jakpak je to doopravdy ;-). Museli bychom se setkávat pravidelně a diskutovat chytrosti nad hromádkou vodou zalitého praženého zrna, pak by bylo teprve možno objektivně hodnotit…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *