Jsem taaaaaak unavený

Jak moc jsem unavený? Hodně. Tak moc, že i mužské trojnásobné přehánění při verbálním porovnávání velikostí penisů mimo sprchy, počtu sexuálních partnerek či pressů na benchi je proti tomu úplná nicota. N-i-c-o-t-a! A ano, použil jsem v rámci prvních třiceti slov výraz pro mužské ohanbí, čili penis.

A proč vlastně nezahájit dnes hádankou, což? Jsem totiž příliš unavený myslet, natož psát:

Ústí nad Labem se dostalo kvůli odměňování prvního novorozence v roce do nepříjemné situace. Ve městě se jako první narodilo děvčátko, kterého se matka vzdala. Magistrát proto předal šek matce druhého dítěte. A dnes do nemocnice přišla matka první holčičky se svým otcem, že adopci ruší, dítě si nechají, a šek proto patří jim.

A obligátní otázka: Jméno matky je Eržika, Koloman nebo Žiga?

Je to smutné, ale najdou se i tací, kteří dokážou kšeftařit i se svým takřka ke zdravotnímu pojištění ještě nepřihlášeným holomkem. Inu což.

Co přinesl dnešek psát ani nebudu. Bylo by nudné popisovat ranní cestu do práce skrze houštiny a douštiny omrzelého pošmourného rána, do kterého jsem se probudil po zčásti probdělé noci, protože mě budili sousedé svým hlasitým chováním, pouštěním muziky a jinými projevy neradostného soužití hodného rázu. A když jsem už konečně usnul, začli někdy kolem jedné ráno kopulovat nebo to tak alespoň znělo. Jak jsem však byl rozespalý mohu se mýlit a mohlo ve skutečnosti jít o hluk při trénování extrakce vnitřností z vorvaně tupočelého. Ať tak či tak, událost mi k současným radostem v práci i mimo ni tak nějak nepřidala.

Pracovní den byl plný penetračních zážitků, které však nehraničily s ničím, co by bylo byť jen vzdáleně zajímavé, tudíž vám o tom sem také nenapíši.

Tuhle jsem četl, že HP testuje jako pohon serverů kravská lejna. Tedy že exkrementy z krav budou pohánět internety. Pomyslil jsem si, že se takovému nápadu není moc co divit, vzhledem k tomu, že tam je jen plno fejcbůků a jiných bůků – jednoduše samé sračky.

A co říci závěrem? Snad jen, že za rok 2006 spotřeboval každý pozemšťan 7 kilogramů mědi. A co vy jste udělali s těmi svými?Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

fejcbuk


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *