Toto ožehavé téma, které sžírá určitě všechny věkové kategorie, muže i ženy všech stavů a povolání, dnes dostalo úplně nový rozměr. Přinejmenším tedy pro Pana sponku, který zjistil, že:

Marcel z Ostravy jede na masturbační maraton! Ano, tak hloupě jak jen to může znít, to opravdu zní :-). Chce překonat současný rekord, který činí osm a půl hodiny nepřetržitého onanování (chtěl bych, tedy technicky nechtěl, vidět toho ubohého mrzáka, co to prodělal).

Něco o Marcelovi (část informací pochází z jeho profilu na libimseti.cz): Marcel je od pohledu levák, zkušený a pravidelně jezdí, jak sám tvrdí, na kole (doufejme, že používá sedlo) a posiluje (to je pochopitelné). Objevily se také spekulace, že posiluje především ruku levou. Lze jen těžko říct, co je na této informaci pravdy.
Za každou minutu onanování dostane Marcel jednu libru šterlinků, za každý orgasmus (asi vlastní) liber deset.

Původně Pan sponka uvažoval, že by jel taky, ale kvůli 11ti librám by to nemělo význam, neb by takto těžce vydělané finance nepokryly ani hloupou letenku. Doufejme, že Marcel bude úspěšnější.

Marcel ovšem stále nemá jasno v tom, které disciplíny se zúčastní – zdali bude pouze masturbovat, nebo spíše distribuovat své výtrusnice všude okolo. Rozhodnout se má ve středu a podle toho údajně přizpůsobí tréning (huh? wtf?).

Celé toto prapodivné hromadné mecheche se letos uskuteční 5. 8. 2006 v sobotu v Londýně. Marcelovi nezbývá než doufat, že pořadatelé nezmění podmínky soutěže, a že v důsledku nebude muset Marcel masturbovat třeba jiné soutěžící, nebo podobně. Vzhledem k počtu přihlášených bych dokonce spekuloval, že si náplň soutěže někteří zájemci vyložili ne úplně správně.

Závěrem dodávám – ano Marceli, tuze pěkný způsob jak si najít opravdovou partnerku, mediálně známi lidé jsou v posledních letech v oblibě a mají spoutu fanynek. Jen nezapomeň ty ruce střídat, a také si je po celém aktu umýt.

Zdroje a související informace:

Marcel jede na masturbační maraton

Pokud se budete chtít zapsat (zástupce pro ČR)

Oficiální stránky masturbačního maratonu

Share

No Responses to “Jak si najít dívku”

Trackbacks/Pingbacks

  1. pansponka (tečka) com » Blog Archive » Marcel skončil druhý! - [...] Není to tak dávno co jsem zmínil veledůležitou událost, která v důsledku pomohla Marcelovi k několika věcem: předně získal…
  2. pansponka.com - to není nějaká lecjaká věc! » Blog Archive » Měsíc onanie - [...] Někoho tedy vzrušují milenecké dvojice či autobusy Karosa bez klimatizace, někoho pomník, a někoho šest tuctů nahých masturbujích mužů v…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *