Fantomas, blázni, prasata na dovolené a spoutaná nahá moderátorka

Začneme něčím veselým – čerpací stanici v Mohelnici dnes vyloupil muž, který měl na hlavě masku fantomase. S tímto popisem přišla naše skvělá policejní instituce. Mluvčí policejního ústavu prohlásil, že hledání pachatele jim značně ztěžuje fakt, že při zadání výrazu do googlu se jim vrací přes 2 miliony výsledků a není vůbec snadné se v nich orientovat. Inu, to dá rozum, že?

Fantomas_1964_1

Dmitrij Medvěděv (ruský prezident, nebo se to aspoň všude tvrdí) prohlásil, že „vodka je národní neštěstí“. Myslel však „vodky se tady prodá nejvíce, je to jedna z mála věcí hned po ropě, která drží zemi nad vod(k)ou“. Leč, nějak se mu to v hlavě pomíchalo, zpřefrázovalo a ve výsledku prostě plácl takovou nepřesnou informaci.

Jen dodám, že průměrný Rus podle dostupných informací vypije za rok přibližně osmnáct (čti: 18) litrů čistého alkoholu (Kosťo? Snažíš se? :-)). To je tak 25-30 lahví vodky, tipl bych, tedy 2-3 lahve vodky měsíčně. Nu, není to určitě tuze málo, ale krize je krize a někde se ty finance vzít musejí.

Pro porovnání, typický čech vypije ročně přes 10 litrů tvrdého alkoholu (respektive při přepočtu na čistý líh, jinak je to 8,4 litrů), 18 litrů vína, 160 litrů piva, vykouří 2345 cigaret a sní pět kilo švestek, dvě kila třešní (a překvapivě již nikoliv stejné množství višní, pročež lze úspěšně vyvrátit lidové tvrzení kolik třešní, tolik višní) a všechno to zaleje 108 litry sladké limonády. Huh. Fuj. Pak tu nemá být takovej bordel.

Není taky bez zajímavosti, že ročně do sebe typický čech narve 4,5 litrů zmrzliny. By mě hlavně zajímalo, kterej hajzl to jí za mě.

A z jiného soudku. Plzeňská moderátorka po prohrané sázce vysílala nahá. V rádiu. Lidé, kteří měli tu čest toto spatřit na vlastní oči potvrdili, že je skutečně reálný důvod, proč lidé z rádia obvykle nevystupují také v televizi.

Prasata dostala dovolenou. Ne, nejedná se o výjezd poslanecké sněmovny pod stan, alébrž o krok entuziastického farmáře, který svá zvířátka uschoval pod stan v návalu alkoholového opojení (nejspíše).

A co se dělo dále? Na rozdíl od myslí pubescentů dozrává nyní mák a narkomanům začíná sezóna. Smažky mdlých myslí mají dojem, že z typického českého máku lze vyrobit v číně a na Jávě tak oblíbené opium. Z českého opia dostanou v lepším případě tak maximálně vyrážku a vidlema do prdele od nasraného farmáře, který pěstuje mák potravinářský, resp. olejný, kde obsah opiátů je skutečně minimální a poslední co na svém pozemku potřebuje je banda ožralých výrostků vracející se z diskotéky. Muži zemědělští se proto snaží proti tomuto nešvaru bojovat všemi možnými způsoby: „Na kraj pole, který sousedí s diskotékou, jsme dali cedulky upozorňující na to, že náš mák se k fetování nehodí“. Moudré.

Jen tak mimochodem – už ve starém římě se opiové přípravky používaly například jako klystýr. Drogově závislým velmi doporučuji, třeba si pak uvědomí jak vesměs nesmyslné je jejich počínání.

Prezident klaus (václav) podepsal zákon, který zachovává věkovou hranici pro trestní odpovědnost i legální sex – tedy 15 let. Možná je to dobře, když se tak občas dívám kolem sebe na ten drogově nekřesťanský chaos. Nakonec bychom dopadli jako ve vatikánu, kde hranice sexuální zodpovědnosti začíná na dvanácti letech, případně jako ve Španělsku (13) či v Itálii (14). Sodoma gomora!

Kolotoče se letos nějak více lámou, uvedl bulvární deník a ke kolotoči připojil fotografii cigána. Fuj, to je přece politicky tuze nekorektní klišé! Do souvislosti navíc autoři článku dávají událost z brněnské pouti kde selhal mladík skrze hydraulickou lavici, britský poškozený pouťový vozík a nehodu horské dráhy v Kalifornii. Ano, tomu říkám globální zpravodajství.

Do Prahy dnes přijíždí ikona popové scény Madonna. Doprava kolabuje, jako každý den. Ženština dobrovolně vystoupí na Chodově, což považuji za více než odvážné. Není bez zajímavosti, že lístek na koncert platí také jako jízdenka MHD. To pro případ, že by se někomu koncert nelíbil, může se „zdarma“ přepravit do jiné části prahy za účelem alternativní zábavy.

Závěrem jedna pikantnost. V česku se odhaduje na 30 000 aktivních prostitutek ve věku 18-25 let, ale svléct se zdarma pro dětský kolotoč už nechce žádná. Podivné.Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

fantomas
maska fantomas
fantomas maska
fantomas foto
fantomas obrázky
Ženská kouří koně
naha dovolena


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *