Máte zbytečné miliony? Já ano, přinejmenším odvedené na daních. Každopádně máte-li doopravdy miliony a nehoní vás zrovna berňák, zkuste si koupit něco hezkého. Třeba koupí barevné pastelky přispět na záchranu nebarevně vidících veverek, nebo pomozte spojeným státům, přesněji její armádě. Ta se totiž rozhodla sehnat peníze na válku jakýmkoliv způsobem a tíživá finanční situace ji dohnala až k rozprodeji vlastního majetku, kupříkladu:

Raketová základna za 1,5 mil. USD

Podobný inzerát naleznete také v annonci jako „Prodám raketovou základnu v blízkosti vošingtonu…“, ale je tam o něco dražší, asi vč. provize pro realitku. Máte zájem? Pokud nemáte paypal konto, mohu vám koupi nemovitosti zprostředkovat. Stačí napsat.

Více detailů:

Umístění základy. Shora není většina tunelů pochopitelně viditelná.

Odpalovací rampy.

Nákresy celého komplexu.

No nebyl by z toho rozkošný bar?

A ano, na začátku jsem slíbil extrémní sex a pořád kde nic tu nic, že? Planá reklama žádná reklama, takže:

Extrémní sex místo romantiky

Vdaná žena si domluvila schůzku přes internet. „Nutil mě, abych před ním běhala nahá a masturbovala. Sám dělal totéž. Pak mi ukradl dvě stovky a odjel.“ To bylo podstatou výpovědi dvaačtyřicetileté ženy z valašska.

Pravda, že tento brilantní zážitek dává výrazu extrémní sex vskutku další rozměr, nicméně na druhou stranu to opět staví internet do podivného světla. Internet přece nemůže za to, že vdané ženy mají větší sexuální apetit zejména s cizími muži!

A co vy, také jste už zkoušeli běhat a masturbovat u toho? Možná bychom se mohli zeptat českého olympionika v tomto oboru, jak na to.

A závěrem jedno video na téma japonský Bruce Willis, které vás buď vůbec nezaujme, nebo u něj budete precipitovat smíchy:

YouTube Preview Image

Link: Japonský Bruce Willis

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *