Cesta za novou budoucností do Málagy

9h43 minut, sobota. Moje výprava za novou vstřícnou budoucností začíná. Autobus společnosti, která ještě stále nenaučila své zaměstnance správně vyslovovat své jméno si klestí cestu poloprázdnými ulicemi města Brna. Obsluhu zajišťuje slečna Veronika.

V tuto chvíli ješětě vůbec netuším, kde budu vlastně bydlet. Je také možné, že se za pár hodin objevím na letišti o 2400 kilometrů daleko a budu ztracený jak rozpočet české republiky. Zatím však nepanikařím. Pořád sedím v autobuse. Je zde docela dost místa na nohy. Cesta jeví se rovná.

Slečnu Veroniku jsem uvedl mírně do rozpaků svým požadavkem na vodu. Ta totiž zrovna došla. Slečna Veronika se však nabídla, že zastavíme na bencínce, kde vodu pro mě zakoupí. Doufám, že podobně vstřícné zákaznické chování potkám i v letadle Air berlin.

Na letišti mě svlékli a řekli že jsem terorista. Ne však doopravdy, žádný strach. Vše šlo hladce a nakonec to dobře dopadlo. Už dokonce vím, kde budu bydlet! Ulice se nachází pětset metrů od moře a bytná nese rozkošné jméno Loly. Tak jsem moc zvědav.

DISKOVÝLAIMER: Tato událost se mimochodem stala někdy před čtvrt rokem, tak jen kdybyste wonderovali a neměli to příliš posunuté. Každý den vás budu obšťastňovat nějakými podrobnějšími spletitými detaily z tohoto mého emigračního snažení, tudíž hlavu vzhůru, bude hůř!

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *