Jak jsem kupoval 8 let staré Lamborghini Diablo

lambo1

No kdo by neměl rád takový skvost! Objevil jsem ho jetý v aukci na ebay.com. A i přesto, že jsem zrovna neměl na hotovosti dostatečnou sumu, zkusil jsem na něj cvičně přihodit na $140 000. Asi jsem přihodil moc, protože mi přišla zpráva, že jsem nejvyšší přihazující. Což mě potěšilo, že měřím nejvíce ze všech, ale prve jsem úplně nechápal souvislosti.

Následně mi přišla e-mailová zpráva od prodávajícího, jak bych si představoval převoz v případě, že mě nikdo nepřehodí, když jsem teda z té „banana republic“ (a vozidlo se nacházelo ve spojených státech). Odpověděl jsem, že bych rád poštou na dobírku. Dostalo se mi odpovědi, že jediná možnost je lodí a platit bych musel vše předem vč. všech poplatků. Nabídl jsem v odpovědi, že pokud dostanu 30% slevu, že ty poplatky za převoz tedy uhradím. Již se neozval.

To se mi pochopitelně nelíbilo, takže jsem mu napsal ostré „Awaiting your answer“ doplněno o „!“ vykřičník. Tím jsem mu dozajista ukázal, zač je toho loket a po zbytek dne jsem se těšil na negativní komentář od zadavatele aukce. Bohužel mě v poslední hodině přehodil nějaký mládenec z Illinois, takže z nákupu, byť potenciálního, poněkud sešlo.

Je to škoda, neb vozítko je to tuze skvostné a stálo by za rozbití prasátka (nebo výlohy zlatnictví):

lambo2

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *