Omluvte mou špatnou francouzštinu, ale jednoduše ty křovinořezy jsou prostě vynález nějakého obsedantně kompulzivního jedince s hranatou hlavou velikosti obří cibule, který se později nejspíše stal politikem, a který v dětství mouchám trhal křidélka a rybičkám ploutvičky či něco podobně tragického.

Jinak si nedovedu vysvětlit tuto nesnesitelně hlučnou otravnou věc, kterou mě dnes nějací pacholci opět probudili už ve dvě odpoledne, což považuju za větší hřích, než použití manželky bližního svého.

Takto značně po ránu rozladěn musil jsem sobě ihned naordinovat nějakou životní změnu, něco, co změní můj dosavadní život z nudné šedi na svět plný barev a to i bez použití námelu či jiných psychotropních látek.

V tomto duchu jsem se tedy rozhodl, rozevřel lednici a z jejích útrob vylovil namísto jogurtu bílého, jogurt BORŮVKOVÝ! Když životní změna, tak přeci pořádně, no ne?

To mi připomíná piercingový zážitek z předvčerejška, o kterém jsem se prve rozhodl, že sem raději nenapíšu, neb je to plné oplzlostí a nechutných momentů. Nicméně, když už jsem dospěl k této radikální životní změně, možná své rozhodnutí ještě přehodnotím a přece jen se to dozvíte :-). Ale ne dnes. Času vám dočkat je třeba, jako huse pečícího plechu!

Mimochodem, věděli jste, že na Špicberkách je zakázáno umírat? Lidské mrtvoly se totiž v tamní půdě nerozkládají a místní služba hřbitovní přestala tedy pohřbívat někdy před 40 léty. Nevím, proč je nazačali zpopelňovat, bylo by to adekvátní řešení a popel mohli využít k výrobě mýdla nebo tak…

Každopádně pokud tam potkáte medvěda, hoďte na zem rukavice, to ho odláká. Alternativně ho diplomaticky prostě střelte do břicha, to by mělo také zabrat. A pokud ne, rychle utíkejte nechat se sežrat někam více na jih, kde s pohřbením nebude problém.

Share

2 Responses to “Zkurvené křovinořezy”

  1. masovy.kasparek says:

    Měl jsem dojem, že není nutno se nechat pohřbívat někde jižněji, když se potká mědvěd, neboť zpracování těla je jeho práce.

  2. To je sice teoretická pravda, ale v praxi medvěd nedokáže (např. na rozdíl od prasat) pozřít komplet celého člověka vč. kostí. Čili i přesto je potřeba část pohřbít. Proto ten útěk na jih. Aspoň toliko má domněnka :-). Zatím mě medvěd ještě nepronásledoval, takže nemohu soudit z praxe.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *