Studna studna studna, copak to tady máme?

Po dlouhé, sádlodlouhé sáhodlouhé, skoro dvoutýdenní odmlce, se opět vracím na scénu a v plné síle. Tedy vlastně bez zhruba třetiny původní síly, ale říká se to, tak proč toho nevyužít.

Důvod, proč jsem to zde zanedbával, je velice prostý. Dal jsem se do hromadného celku (rozuměj: dohromady) s ženštinou uvolněných mravů a bodrého přístupu k horizontálnímu (rozuměj: vesměs koitálnímu) uspokojování. No… a to je vše. Dva týdny uplynuly a začalo mě to nudit, tak jsem to, ehm, ukončil.

Tedy tak by tomu bylo v ideálním světě, kde by si muž mohl vybírat samičky jen za těmito dvěma účely pouze na základě ústní dohody. Želbohu v říši lidské toto funguje pouze v Kambodži a Thajsku, nikolivěk v republice české, kde je potřeba ženu složitě přemlouvat, naslouchat jí, neustále se jí omlouvat aniž byste tušili za co, tolerovat její stavy, protože hormonální koncepceanti, vozit ji do kina, chodit s ní na večeře, snídaně, obědy, skleničky, kávičky a podobně, aby se na vás nakonec stejně vykašlala kvůli nějaké drobnosti.

Takže suma sumárum lze říct, že se mě zbavila jako špatného zlozvyku, nechala mi tady kartáček na zuby (asi do sbírky, už bych jich tady měl pěknou paletu) a zmizela jak hrnec pod párou (tedy pouze pokud vaří david měděnépole, čti copperfield). Nutno však poznamenat, že jsem rozchod zvládl skvěle. Když mi suše oznámila „tumáš klíč, chci se rozejít“, velmi rychle jsem zapojil šestý rozchodový smysl a odpálkoval razantně větou „stejně jsem gay a všechny orgasmy jsem předstíral, takže nazdar, ha-ha!“

Teď mě akorát dodatečně napadá, že se mi ta písmenka v hlavě v tu chvíli možná nějak pomíchala, a že vlastně říkala spíš „tumáš bič, chci se veselit“… No, každý svého štěstí strůjcem a jak se do lesa volá, tak se ucho čas od času utrhne.

Nuž, každopádně pozitivem jest to, že zde zase budete pravidelně, možná i denně, nacházet vyblemcané texty obskurního ražení, občas nějaký ten vobrázek či veselou kresbičku.


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *