Vtipné i legrační novinové titulky a články

Čas nazrál a je potřeba zase sesumírovat výběr zajímavých článků či titulků z periodik vesměs českého rázu:

Ve Francii vyskočilo z okna 11 lidí, aby unikli ďáblovi

Kterak absurdní! Každý přeci ví, že pokud se člověk zabije sám, skončí v pekle. Alespoň dle výkladu těch, kteří v toho fousatého strejdu i ďábla věří. Ergo skákat z okna za účelem se zabít a utéci ďáblovi není příliš bystré konání, takový téměř oxymoron, řekl by básník.

K incidentu došlo v noci na sobotu. V bytě na předměstí Paříže směrem k Versailles bylo 13 lidí. Nad ránem se jeden z mužů probudil, protože slyšet plakat své dítě. Vstal a jak byl nahý, chtěl dítě nakrmit. Ale ostatní v bytě ho v přítmí prý považovali za ďábla. Jeden vytáhl nůž a muže zranil, ten z bytu uprchl. Po chvíli se vrátil a když ho ostatní spatřili ve dveřích, mysleli, že se vrátil ďábel … a vyskákali z okna. S mnohačetnými zraněními skončili v nemocnici, ale žádný není v ohrožení života.

Hmm, tak nevím, jestli to vůbec potřebuje nějaký další komentář? Asi nikoliv.

Nejplodnější kombinací je prý neurotická žena a extrovertní muž

To je zase průzkum jak stehno! Není potřeba léta studovat hloubokovou sociologii mrazivých vztahů hitlerovic „rodiny“ nebo hyperbolickou topologii, aby člověk věděl, že najít dnes ženu, která není neurotická, je trochu problém. A extrovertní muž? Viděli jste snad introvertního VUŤáka, aby se kdy nějak rozumně seznámil jinak než přes online svět World of Warcraft či Second Life? … Myslil jsem si to.

Pašovaný krokodýl nahnal vyděšené cestující ke kokpitu, letadlo se zřítilo

To si to takhle hasíte v letadle před krokodýlem, načež se letadlo převrátí a máte smůlu.

Paniku, tlačenici a nakonec i pád letadla způsobil krokodýl, který utekl ze sportovní tašky během vnitrostátního letu v Kongu. Vyděšení pasažéři se nahrnuli ke kokpitu a letoun se poté zřítil. Zemřelo dvacet lidí včetně pilota, pašovaný krokodýl nehodu přežil.

Mrzuté.

Prodejci zmlátili na předváděcím výletu důchodce, který odmítl jejich zboží

Řízek zdarma by jed, ale hrnce koupit nět? Muy Thai i kung pao na tě, hajzle! Senior si patrně nepovšiml drobného písma, kterým pořadatelé nabízeli také adrenalinový zážitek pro vybrané jedince – úder pánví do lebeční kosti či topení v titanovém hrnci. Hmm.

Manžel po poslechu romantické písně rozřezal v domě schodiště

To je dozajista zpráva, která si zaslouží prostor v novinách. O romanticích ostatně důsledně psala média už za rakouska uherska.

I svářečky mohou být při práci půvabné – umožní to nové designové kukly

Hnutí Za víc sexy jeřábnice přišlo nedávno s novinkou pro ženy zaměstnané na pozicích určené výhradně smradlavým mužům. Vyrobilo jim designově krásné kukly. V sadě tak zájemkyně (obě dvě pracující v ČR v oboru svářeč/svářečka s maturitou) naleznou pěknou kuklu a anatomicky tvarovaný suspenzor. Prý se do tvrdého zaměstnání tohoto rázu hodí. Nevím.

Není bez zajímavosti, že podobné kukly se chystají také pro včelařky nebo členky URNA týmů (něco jako SWAT – jednotky rychlého nasazení). Maskáčové oblečení v růzové kombinaci s tyrkysovou pro vojandy naštěstí neprošlo.

Janáčková rozdává v kampani sirky – romské sdružení v tom vidí vítkov

Rasízmus! Cigánům se prostě nezavděčíte – ať už jim dáváte zdarma sociální dávky, odvážíte odpadky, stavíte zdi nebo třeba rozdáváte do schránek sirky (čti: zápalky) – prostě se nikdy netrefíte, nikdy vaše gesto nepadne na půdu úrodnou… A proč? Protože pozitivní diskriminace!!! Ano, tři vykřičniho íky! Nestydím se za takové množství, ne ne ne!

Nevidím v čem je ten problém – rozdávali k tomu snad i bencín? Nerozdávali. Nutili někoho aby se polil a spáchal harakiri? Nenutili. Ale přesto bych nechal EU sirky zakázat, beztak to každého jen otravuje.

Paroubkova exmanželka porazila autem vysavač na pumpě

To je taky titulek… Dlouho jsem ho tady sušil, páč jsem si říkal: no a co. Je blbá, neumí řídit a čutla do sloupku. Stane se. Nerozumím jen té vyčíslené škodě – drcnete do kusu plastu a hned škoda čtvrt mega? Možná na sebe jen chce upozornit, kdoví, třeba mají s jiřím nevyřešené podprahové city. Hmm.Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

vtipné novinové články
vojandy
okna
ruské vojandy
vojanda


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *