O víkendu jsem ve skutečnosti jednohubky nekonzumoval. Prakticky jsem o víkendu konzumoval jen minimum jídla. Tedy jídla bylo vlastně dost, copak si to nalhávám, ale prakticky samé kuře, pročež ho vlastně bylo málo.

Huh. Není nad to, když se přistihnu sám při vlastním blábolení a bez ohledu na to pokračuji v psaní. Fuj, oplzlé.

Při brouzdání mimo stránky s pornografií jsem narazil na podnětný článek, jež lákal nadpisem: „Test, zjistěte svůj opravdový věk“. Vím, že běžný člověk se podívá do občanského průkazu (ti starší zalistují v takové malé knížce a ti novější se podívají na takovou tu kartičku, kterou si řadí lajny na kokainových párty), ale věk lze zjistit třeba u žen také tak, že je přeříznete a spočítáte letokruhy… ne, moment, to se týká jen stromů asi, uff. Každopádně měl jsem strach zmíněný článek otevřít – nechtěl jsem totiž zjistit, obdobně jako u výsledků úrovně cholesterolu či systolického tlaku, že se vyskytuji mimo tabulkové grafy; a totiž že jsem reálně již mrtev. Což by bylo mrzuté, protože mám na tomto světě ještě mnohé závazky, které když nesplním, tak se vůbec nic nestane a to mě motivuje kupředu. Nebo ne?

To byla hluboká myšlenka, nebojte se na to poukázat bodrým prstem (levé ruky, pochopitelně – kdo nemá ruku, naklopí hlavu ve směru hodinových ručiček a bude pohyb opakovat tam a zpět).

Také jsem zjistil, že v česku se nachází příliš mnoho lidí s fixací na vlastní rodiče, matku či otce (rodiče jsou kombinací matky a otce, matky a matky či otce a otce – nebojte se na to poukázat). Mimochodem nebojte se také poukázat na to, že dříve (třeba v sedmdesátých letech) nebylo možné, aby matka a matka či otec a otec splodili ratolest (rozuměj odlitek), leč, dnes je možné všechno, sodoma nesodoma, gomora negomora.

Ale o tom jsem vlastně vůbec psát nechtěl, chtěl jsem napsat, že zde existuje bla bla s fixací na vlastní rodiče atd (viz první věta odstavec výše). Za atd chybí tečka, a teď znova, opět a zase – neostýchejte se na to poukázat, byť jen ve své mysli. Pro lidi s kompulzivní poruchou: 2, 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19 …

Pozn.: Také jste někdy wonderovali, zdali lidem s kompulzivně obsedantní poruchou, kteří musí každou číselnou řadu dokončit, exploduje hlava při zhlédnutí části řady prvočísel? Inu, uvidíme záhy!

Ale zpět zpět, opět jsem se nechal unést nekontrolovatelným přepisem svého chorého porouchaného vědomí. A kdo za to může? Vysoký obsah cukru v mém těle? Vysoký obsah tuku? Vysoký obsah cholesterolu v artériích? Vysoký obsah látek obdržených z jiných žen? Množství vápníku? Karcinogen? Systolický tlak? Či za to může john clapper známý z děl jako „Obinadla se bouří“ či „Kdo udělal červenáčka?“ Nevím, až právě pitva prokáže, co bylo tou pravou a nezpochybnitelnou důvodou, tedy… jak je to slovo – příčinou. Chjo. Stárnu.

Stárnu, to jsem si všiml již dávno. Šedivé vlasy měly mě varovat. Dříve v minulosti jsem na to byl pyšný. Totiž na ty šedé vlasy. Když mi první šedý vlas vyrašil někdy okolo dvanáctého či třináctého roku života, byl jsem nadšen. Měl jsem totiž za to, že šediví lidé mají zkušenosti a tudíž jsou respektováni ve svém okolí. Bohužel později jsem se dočetl, že proces šedivění není dostatečně popsán, respektive že není znám přesný důvod, proč se tomu tak děje. To mne mnoho zarmoutilo. Od té doby se ze mně stal cynik a má školní docházka i známky se značně zhoršily (pravda, už to, že se přestaly šampóny prodávat ve skle, ve mě zanechalo následky, ale to jsem se dozvěděl až později, než se tak stalo, takže vlastně předchozí tvrzení o počátcích reálného cynismu v mém nitru JEST pravdivé).

Ale abychom neodbíhali od zmíněného tématu předchozího, jež dokončit jsem chtěl. Takže když se podíváte o dva odstavce, uff, o pět odstavců výše, uvidíte větu, jež říká něco jako že jsem zjistil, že se v česku nachází příliš mnoho mama-mazlíků. De fakto. V anketě na téma:

Líbil by se vám zákon, který by nařizoval mladým po dosažení osmnácti let povinně se odstěhovat od rodičů?

Hlasovalo totiž celkem 11950 a něco lidí, z toho 9454 by tento zákon neuvítalo. 9454 ufňukaných oidipů a elekter jsem si hned představil. Hrozné. Jak může chlapovi být třeba dvacet, třicet, čtyřicet let a dobrovolně žít se svou matkou (m-a-t-k-o-u), to nepochopím do mé nejdelší a nejhlubší smrti?! Ne, že bych to snad někomu nepřál, fiktivní-fousatý-pán chraň! Jenže víte co to znamená, když muž např. kolem třicítky žije stále se svou zploditelkou? Znamená to, že takový člověk ještě neprošel pubertou. Puberta totiž tělu říká „fuck them all, go and find your own way“, jinými slovy díky ignoranství vůči svým výrobcům se pubertální jedinec dostává částečně ven z mateřského kokonu, vytváří si první opravdový vlastní postoj a byť je to opruz často pro obě strany, většinou to má dobrý výsledek v podobě určité samostatnosti a lepšího pohledu na život. Ba co víc, o co více sebereflexe v tomto období jedinec vstřebá, o to snadněji pak vychová sám své vlastní odlitky. Ovšem pokud pubertou ještě neprošel a je takovému kolosu třeba třicet roků, hrozí, že k tomu dojde v čase blíže nespecifikovaném a to je bohužel tak trochu časovaná bomba.

Je zřejmé, že doba pokročila a dnes je snadnější zůstat v lůně lvově matčině, nechat se krmit, nechat si prát či nechat si uklízet. Jenže konsekvence mohou být nedozírné, nehledě na to, že pak jakožto neatraktivní muž musím poslouchat řeči žen atraktivních typu: „neexistuje ten pravý a dokonalý muž. fňůk. co budu děllááááát.“ „Ovšemže existuje“, chce se mi často křičet, jenže má to háček, či vlastně přímo skobu – ti atraktivní jsou dávno zadaní nebo žijou se svou matkou a ti nezadaní jsou postižení (ať již proto, že opustili své rodné hnízdo včas a naučili se sami prát a uklízet a ženy je proto nechtějí, nebo naopak proto, že je nikdo nenaučil používat deodorant či nenosit dredy a jsou tak vesměs odpudiví či neatraktivní pro opačné pohlaví).

Sice se říká, že každé zboží má svého kupce, ale věřte nebo ne, existuje minimálně jedno zboží, které kupce v naší současné dekádě, v naší současné společnosti, prostě nemá. A nejspíš je tomu tak dobře.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *