Pro dnešní večer, potažmo již ráno, jsem si dovolil výběr dvou pěkných videí, které pokud nepobaví, tak jistě ani neurazí. Nejprve představuji pána, jež velice pěkně zvládá originální kousky s bublifukem. Ano, s obyčejným bublifukem a! ano, ještě s cigaretou.

Pán s bublifukem a cigaretou.

Zajímavé, což? Ihned po shlédnutí jsem, jako správný konzumní člověk, utíkal do nejbližšího obchodu a zakoupil sobě 1 ks bublifuku. Ačkoliv tak prosté to jednoznačně nebylo. Bohužel. V delvitě nic takového neměli, utíkal jsem tedy do dalšího obchodu… no nebudu vás napínat, měli ho až ve městě v jednom hračkářství… Za směšných 35 peněz jsem sobě naježil vánoční dárek – bublifuk.

A tak teď foukaje bublinky vzpomínám na pána z videa, kterak se mu kousky dařily daleko lépe, než mě. Mě se podařila akorát jedna velmi gigantická bublinka, potom pár malých a poté, co jsem na sebe zvrhl celý obsah roztoku vonícího jako naše paní uklízečka, jsem dalších pokusů raději zanechal. Asi to chce víc praxe.

O co bylo předchozí představení náročnější, o to bude následující představení snadnější. Mluvit přece umíme každý, no ne?

Ale hezky popořádku. Až budete jednou ve státech, jakože státy (myšleno ty spojené) jednou jistě ovládnou celý svět (akorát se potom budou jmenovat čína, leč to bude již jen takový drobný kosmetický detail – on to stejně nikdo moc nepozná, protože většina američanů jsou přistěhovalci již dnes, a asijské rasy je tam habaděj. A to i přesto, že oficiální statistiky tvrdí, že pouze 4,2% z celkové populace).

Abych to „dořekl“ – až budete jednou ve státech a budete si chtít objednat v McDonaldu Big Mac, dvojitý Cheeseburger a hranolky, budete potřebovat určité fráze a výslovnost, abyste dostali přesně co chcete. V následující ukázce naleznete unikátní návod, jak si snadno a rychle objednat. Budete potřebovat pouze kolegu, aby dělal křoví. Leč – nic není nemožné, neb amerika… to je země neomezených možností (se spoustou omezených lidí, jirkou křovím počínaje).

And don’t forget the fries (aka Fastfood freestyle na youtube.com):-).

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *