Věděli jste, že… VI

Zimbabwská loterie

Zimbabwský prezident Robert Mugabe vyhrál ve loterii organizované státní bankou v přepočtu 2 639 amerických dolarů již v roce 2000. Od té doby se na něj štěstí usmálo ještě několikrát v podobných situacích.

Možná se to nezdá jako mnoho peněz, ale uvědomme si, že polovina lidí v Zimbabwe je nezaměstnaných, třetina si vydělává prostitucí a zbytek vydělává okolo 500 kč měsíčně.

V ČR vychází časopis o smrti

Ano, ač se to nezdá, tak v republice české skutečně vychází časopis o smrti. Nese zajímavý název Pieta a podle mě jde o takové bravíčko pro seniory. Co jim také zbývá, když důchod je malý, vidina něčeho přijatelného je mizivá a kdo nemá ani tu padesátikorunu, aby si zaplatil mladou studentku, která ho přijde čas od času pohladit po… vlasech, tomu nezbývá, než skutečně jen a pouze čekat na smrt. Nu a proč si to čekání nezkrátit nějakou rozumnou tematickou četbou?

Takže neváhejte a přeplaťte Pietu svému babičkovi nebo dědečce, uvidíte, že to jistě tuze ocení!

Mladé maso dobré maso

A neplatí to jenom o mase výsekovém (ač mnoho potravinových řetězců si to nemyslí), ale také o samičkách ženského pohlaví. Statisticky řečeno – s čím mladší ženou budete žít, tím delší váš život bude! A o kolik by asi tak měla být mladší? Vědci říkají, že zhruba o patnách až sedmnáct roků, tedy zhruba o jednu generaci. Takže můj svatební plán je naprosto dokonalý!

uchyl

Díky správné volbě budu žít o pětinu déle než vy ostatní, cha chá!

A co ženy? Mají si také hledat zajíčky? Kdepak, říkájí odborníci. Pokud netrpíte obsesí na pevně tvarované nechlupaté prdelky -náctiletých mladíků, najděte si v podstatě co vaše hrdlo (či jiná tělní část) žádá, neboť bačkory natáhnete tak jako tak navzdory věku vašeho partnera. Život je ale tuze spravedlivý, což?

Badmintonový míček

Víte, kterak se badmintonovému míčku říká v anglickém jazyce? Ne? Shuttlecock. V překladu pendlujícíkohout. Ačkoliv slovník se mi teda snažil navrhovat i něco docela jiného, já se však nevzdal a nabídl vám překlad politicky korektní!

A když už hovoříme o kohoutech, nějak mi to připomnělo, že jsem kdesi kdysi četl, kterak se matka Michala Davida chlubila, že její syn byl geniální už v mládí – již v šesti letech se naučil jíst příborem! A co vaše dítě, je také tak geniální?

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *