Si tak sedím na lavičce v parku, protože mě bolí záda a přemýšlím, jak se asi bude jmenovat příští chřipka? Možná by se mohla jmenovat farmaceutická. Nebo rovnou nějaké pořadové číslo tomu dát, hmm. Kdepak jsou ty miliony mrtvých lidí, jak slibovala média jen několik měsíců zpátky? Stihly se prodat všechny lahvičky s vakcínou? Jsou tučná bříška akcionářů farmaceutických společností a politiků jednotlivých zemí shnilého bloku naplněna do sytosti?

To vše jsou otázky relevantní, do tohoto shnile-konzumního světa patřící. Málokdo si je však pokládá, ještě méně lidí se na ně ve skutečnosti nahlas ptá a již naprosté minimum z nich chápe, jak je celý tento svět ubohý nejen díky zmíněnému.

Jeden polský zloděj nedávno zreinkarnoval velmi starou myšlenku (snad z dvanáctého století před tím chlapem co ho namlátili na kříž) trojského ohaře, totiž trojského koně:

„A nejvtipnější na jeho počínání bylo, že se vždycky po lupu zase zabalil a nechal poslat zpět z firmy do svého bytu ve Varšavě“
Link

Chytré, do jisté míry velmi chytré. Stejně jako toto krásná flashová analýza sociálního státu, kterou mi při příležitosti této zprávy zaslal kolega pracovní. V prvním případě se jedná o věc poměrně historickou, ale stále velmi pravdivou a v případě druhém o zprávu alarmující, novou, ale vlastně také svým způsobem velmi starou.

Tata nano, vozítko indické automobilky (povolení ublinknout si do pusy) nejen, že je velmi oblíbené u řidičů (objektivní recenzi vozítka Tata Nano jsem zmiňoval již dříve), ale také nyní přichází v nové verzi a s vylepšením! Automobilka zahájila úspěšně projekt Samovznícení jako vlastnost a náhodným majitelům motorizovaného kočárku pro postižené umožnila nechat své auto samovznítit již v průběhu jízdy od prodejce. Jak pozorné!

Když cigán dělá totéž není to totéž. Néé to néni razízmuz! Proč? Proto!

Nedávno jsem sháněl na pronájem dav a při té příležitosti jsem narazil na inzerát následujícího znění (původní znění):

Cus,hledame basaka a bubenika do noveho projektu KRESTANSKE Death Metalove kapely. Zkousky budou v Brne (-> nekdo z Brna nebo okoli). Nehledame zacatecniky,ale ani nekompromisni profesionaly,kteri nas zadupou do zeme:) Vsichni uz nejakou dobu hrajem.
Hudba: technictejsi (dvojslapka nutnost)…co nam ruce dovoli.Napady se kupi.

Hmmm, to je prostě… hmmm. Já tedy nic proti muzice nemám, škoda akorát, že ji kluci pravděpodobně nehrajou. A jak to vysvětlej pak svému CEO tam nahoře, to už netuším vůbec. Hmmm. Mnoho hmmm v tomto tématu.

Závěrem bych se asi měl nejspíše vrátit k tomu, jak jsem dopadl s půstovým devítidenním obdobím, o kterém jsem zde dříve velmi vzletně se rozepisoval. Ti z vás, kteří své choré mysli krmili smyslnými myšlenkami, že již nejsem mezi daně platícími idioty, mohou tuto ihned zahodit. Mezi daně platícími idioty jsem stále, pouze o pár kilo lehčí.

V zásadě půst proběhl velmi dobře. Nejtěžší byly první tři dny a pak ten poslední. Jíst jsem začal velmi zlehka a kromě asi hodinového podivného pocitu první dopoledne po přechodu na stravu, se nic zvláštního neudálo. Váha se udržela poslední dva měsíce na stejné hodnotě a až minulý víkend jsem zaznamenal +1 kg.

A co plánuji v tomto ohledu dál? V průběhu školy jsem se rozhodl v půstu nepokračovat, abych nepůsobil jako brzda v týmu a ponechat tedy pouze tradiční půstové pátky. Navázal bych rád až 21denním půstem buď koncem května či začátkem června. Nuže, držím si palce, aby vše šlo podle plánu a já byl zdravý a fit, abych mohl nemasírovat lidi, neboť mám špatná záda. Hmmm. Už o tom kecá zase, debil. Nenaděláte nic.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *