Tak, ač záda každý den bolí navzdory mé snaze vizualizovat nebolest, zvládnul jsem v zátěžovém testu minulý týden namasírovat dva až tři lidi denně po dobu dvou až pěti hodin. Což je zpráva dobrá. Ještě lepší zpráva je, že si nikdo nestěžoval, všem se to líbilo, až tedy na slečnu, kterou jsem přesvědčil, že jako jediná mi musí nabídnout ke trénování svá ňadra, hýždě a břišní partie, neboť mi lidé se mnou nekoitující tyto nabídnout odmítli či jsem je o to ani nežádal (divná věta, čárky si doplňte dle svých znalostí ze základní školní docházky – zde je nabízím grátis vč. rezervních: ,,,). Každý den tudíž lamentovala, že jsem všem ostatním namasíroval veselé a příjemné partie jako jsou záda, ruce či nohy a jí zůstal jen hrudní koš, břicho a hýždě.

Ale nenechte se zmást, jak hýždě tak prsa mohou být velmi příjemnou masáží, ale ne každý se u toho uvolní. Břicho, tam už to tak veselé není, ale pro většinu lidí minimálně neutrální.

Horší zprávou je, že mi znalost všech těchto masírovacích jemných či nejemných technik bude pravděpodobně platná asi jako buřtům umístění do sekce masných výrobků. Kdo náhodou buřty nejí, pak nechť vězí, že mi tato znalost bude asi toliko co… leč opusťme přirovnání a nalejme si čistého… řekl jsem bez metafor – tak prostě je mi to celé na  <->. Tento symbol vyjadřuje piču (v českosaských zemích pouze).

V posledních dvou měsících nemám prakticky na nic moc veselého čas. Věnuji se v podstatě jen této jediné činnosti až jsem z toho místy vedle jak ta bříza – například včera jsem ve zmatku omylem volal bývalé dříve-se-mnou-horizontálně-konzumující kamarádce, že se nemohu na schůzku s ní dostavit, neboť se nám protáhlo studium. Nechala se slyšet, že jí to žádných problémů nečiní, neboť jsme se již několik měsíců neviděli, a že usoudila, že spolu již tedy nic nemáme. Mrzuté bylo, že jsem jí patrně ve slabé chvilce vysvětlování proč jí vlastně volám, slíbil masáž nohou, což jistě nezůstane jen u toho a bude nutno zahloubat se do problému více. Mrzuté to je proto, že jsem si později vzpomnněl, proč jsem s ní vlastně přestal komunikovat – nebylo to znovuobjevením mé pravé sexuální orientace ani tím, že jsem v její kabelce náhodou našel ocelová pouta. Hmm.

(Také máte rádi bezpointové odstavce? Juhů!)

Suma sumárum takto se dá shrnout mé již prakticky zakončené studium klasické a relaxační masáže. Musím akorát říct, že název masáže lže přinejmenším v jednom – masáž je to krutě náročná a relaxační pro mě tedy vůbec. Tak nevím. Každopádně neklesám na mysli, aspoň zatím. Dokud chodím, tak doufám. Další zastávkou bude thajská masáž nohou, která je vyšší úrovní v již tak velmi příjemné masáži dolní končetiny. Pročež se nech(t)me překvapit.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *