Ano, velmi rád si vymýšlím cizí jazyky kombinací již existujících, kterým aspoň trochu rozumím. Je to trochu úchylka, nemoc, nebo chcete-li (moderním výrazem) dysfunkce. Nicméně nic s tím nenadělám, mám to totiž v genech. Již blahého času můj otec jal sobě získati stáž ve spolkové (ne)demokratické republice německo (za dob svých mladých studentských let), a jakožto silný kuřák trpěl i na západě (překvapivě) nedostatkem nikotinu.

Chytře sobě na cestu zabalil dostatek balíčků levných startek, co však už nedomyslel, byly zápalky, neboli také sirky. Navzdory neznalosti jazyka místního kmene však sebevědomě nakráčel k budce podobné naší PNS a bodré ženštině za plexisklem jal vysvětlovat, kterak sirek potřebuje. Ve zkratce se jeho snažení dá popsat větou, kterou při svém snažení užil, a totiž: „Škrken zí nicht, bitte?“. Východoněmecká paní byla dialektem poněkud překvapena, ale protože o co méně mého otce příroda vybavila schopnostmi lingvistickými, o to více získal na schopnostech motorických, pročež svou větu doprovodil také zručnou gestikulací a nebohé ženě pantomimicky předvedl, co vlastně vyžaduje. Ta naštěstí (pro něj) pochopila a sirek (neboli zápalek) mu vydala.

Možná je to škoda, kouří dodnes a navzdory tomu, co neustále tvrdí, mu na zdraví zatím příliš nepřidaly.

O tom jsem však původně psát nechtěl. Mým původním záměrem bylo poukázat na současnou okurkovou sezónu, ačkoliv je i na tu poměrně brzo. Novinové plátky píší o tlustých rebelech, snažíce se to vydávat za plnohodnotné zpravodajství. V jiných, více bulvárních a více stupidních, plátcích zase informují o bohatém a super životě mladé a naivní (prostě blbé) au-pair.

Zbytek periodik pak píše neustále o neexistující třicetileté aničce, která se vydává za třináctiletého klokánka, který udivuje svými matematickými schopnostmi navzdory svému věku a pohlaví, mluví o sobě zásadně v mužském rodě a to pouze s prezidentem české republiky. No nevím co si myslet, ale mě tedy rozhodně neudiví jedna blbě spočítaná matice a křivě načmáraný kvádr, který novináři navíc považují za krychli.

Prostě sezóna okurková. A aby toho nebylo málo, nakoukl jsem zase po čase do statistik návštěvníků těchto stránek a zjistil jsem, že píšu opravdu pro masy. Inu posuďte sami, zde je výčet klíčových slov (frází), které návštěvníci použili k tomu, aby se sem dostali:

Že nemám svůj blog nikterak optimalizovaný pro vyhledávače, to jsem věděl. Ale některá klíčová slova či fráze, které návštěvníci použili a dostali se (patrně omylem) na mé stránky, jsou lehce zarážející:

gumové zátky na hole – inu asi je začnu nabízet, ne?

obrazky onanovani – co na to říct… asi je začnu taky nabízet?

skrytá kamera masturbace – skrytou kameru jsem nikdy masturbovat neviděl, hmm.

pomocník ve Wordu – to je jeden z mála logičtějších nálezů, neb s wordem rád pomohu.

domovská pobočka spořitelna – tuto u mne bohužel nenaleznete.

zasmaží seznamka – absolutně netuším, co dotyčný hledal (?) a má-li to být otázka, pak netuším, zdali seznamka zasmaží…

početí dítěte wmv – hmmm, kdo se chce koukat na takovádle videa?? U mě teda ne!

A pak, že svět je plný normálních lidí, že? :-).

Share

2 Responses to “Une sezone gurke”

  1. Stepaan says:

    Skrytou kameru nemůžeš vidět masturbovat – je skrytá, není vidět.

  2. To zní poměrně logicky, ovšem nevysvětluje to fakt, že se tento fenomén snažil někdo vyhledat na internetu! Inu, možná to neexistuje a pak není divu, že dotyčný skončil zde :-).

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *