Omluva za absenci češtiny v nadpisu, omylem jsem přepnul klávesnici na španělštinu. A protože naše politická scéna se úplně zbláznila, začneme dnes raději adeptkou na Darwinovu cenu:

Při roznášce novin ženu přejelo vlastní auto.

Osmačtyřicetiletou ženu, která roznášena do schránek předplatitelům noviny, usmrtilo v úterý ráno v obci Řepová na Šumpersku vlastní osobní auto. Žena nejspíš špatně zabrzdila a auto se samo rozjelo.

Smrt kohokoliv je ze společenského a politického hlediska skutečně mrzutá, ale pokud mám někdy zemřít, chci zemřít podobně veselým způsobem.

Další inteligent, který bohužel zatím adeptem na Darwinovu cenu není (ledaže mu v průběhu umrzly koule)

Řidič BMW automobilu pro lidi s tuze malým rozmnožovacím orgánem se propadl do lipna, když se v ryze Darwin Awards stylu snažil překonat zamrzlou plochu. A protože událost se nestala na žádné komunikaci (led údajně není pozemní komunikace, alespoň dle vyjádření cistůpoli), nehrozí muži žádný postih, kromě nějaké směšné pokuty za znečištění brčálu. Dle mého názoru takoví lidé na silnice nepatří, měli by jezdit jen a pouze po ledě, a to do té doby, než se ucho utrhne.

Nejzajímavější je každopádně tato část zmíněného článku:

V prosinci 1996 se led prolomil dokonce pod traktorem, s nímž si pětašedesátiletý důchodce z nedaleké osady Valtrov jel pro naftu a pro pivo. Traktor skončil v šestimetrové hloubce, muž vyvázl bez zranění.

Tohle byl ještě větší kokot, než ten druhej. Kde se takoví berou? Otázka rétorického rázu…

Několik povedených obrázků z nedávné prezidentské volby:

První

Druhý

Třetí

Čtvrtý

A závěrem povedený vtip:

Chlapeček si hraje s holčičkou na písku a po chvilce jí řekne: Hele, pojď si hrát na doktora…

Ona: Tak jo, dej mi třicet korun…

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *