S kamarádem jsme si ji vždycky koupili napůl, udělali do ní díru z obou stran a sáli. Jako když to tady tak píšu, tak to vypadá docela nechutně, ale bylo to fakt super.

Tak schválně, o čem je asi tak řeč? O plechovce Salka přeci! Prasáci.

V poslední době jsem hodně pobouřen diskriminací menšin.  Tedy pobouřen jsem zejména, jakým způsobem média události prezentují. Ostatně na toto téma jsem zde již kdysi psal. Z poslední doby mě nejvíce zaujal článek na téma ženy, která napadla cigána za to, že ji chtěl vrátit mobil.

V článku se hovoří:

Nemám mobil, zjistila 25letá žena po návštěvě jednoho z ostravských barů. Ačkoli už byla jedna hodina ráno, zavolala na číslo svého telefonu. K jejímu překvapení se na druhém konci ozval mladík a nabídl, že jí mobil za dva tisíce korun vrátí. Vyrazila proto na schůzku a kopla ho do koulí.

Zdroj: Volný přepis z idnes.cz

Článek je nechutnou ukázkou diskriminace menšiny, která se rozmnožuje králičím tempem. Už jenom si povšimněte fotografie – nadřazenost bílé většiny z ní jenom čiší – použití bílého proužku přes oči je toho jasným důkazem!

Co se obsahu článku a celé události týče, jednalo se o zřejmou diskriminaci zcela záměrně zkreslenou médii.

Chudák cigánský entuziasta nalezl v baru na stole osamoceně ležet mobilní telefon. Okamžitě, vědom si své občanské povinnosti, jej sebral a jal se jej odnésti na nejbližší policejní stanici. Vědom si však toho, že policejní orgány v republice naší fungují spíše jako černá díra, než jako ústav pro ochranu, rozhodl se, že si telefon ponechá a vrátí jej majiteli, až jak se sám ozve.

Žena zavolala, muž si řekl o celkem reálnou částku za nálezné a žena ji akceptovala. Tak se tedy sešli a zmíněná žena na něj bezdůvodně zaútočila! Dále se píše v článku:

Muž však ženu shodil na zem. Zde se pak začali vzájemně držet.

Lapka ale vzápětí vytáhl nůž a navíc ženu kopl do hrudi.

Doopravdy se však stalo to, že žena měla slabé srdce a mohutný kop do rozkroku cigánského muže způsobil jejímu srdci ztrátu mechanické funkce, to se přestalo stahovat, došlo ke komorové fibriliaci a následně také ke ztrátě vědomí postižené.

Mladík, i přes velké bolesti, vědom si své občanské povinnosti, zahájil srdeční masáž (médii interpretováno jako kop do hrudi) a chtěl přejít k umělému dýchání, které se však rozhodl učinit přímou srdeční masáží, pro kterou potřeboval otevřít její dutinu hrudní (proto se mu v ruce objevil nůž).

„Chtěla krádež sama vyřešit, ale nezvolila dobrý způsob, jak získat mobilní telefon zpátky,“ řekl iDNES.cz mluvčí policie.

Zde je jasný názor policie a ozřejmění faktu, že se jednalo o diskriminační nedorozumění!

Kriminalisté nakonec zadrželi 22letého mladíka z Ostravy, který už je za loupež v podmínce. Protože byl opilý, skončil na záchytce. Za další loupež mu hrozí až deset let vězení.

Svůj smutek z neúspěšného občanského činu následně utopil v alkoholu… Smutný konec upřímného muže, který se pouze snažil chrabře chránit život spoluobčanky.

Závěrem jedna zajímavá reklama.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *