Aspoň ve čtvrtek ne, ale máme středu (snad). Každopádně tohle video je skutečně skvostné:

YouTube Preview Image

Jestli máte reproduktory a hodláte si to pustit v práci, počítejte s tím, že za chvíli za vámi přijdou kolegové a budou se ptát, jaké máte skore v nu pagadi.

Neumannová se zbláznila a krade sníh. Krade ho bagrem a pětisty tatrami. Hnus! Kdo by ale taky čekal lepší gesta od němčourů, žejo. Alespoň to však vyplodilo legrační články typu Sto lidí hrozilo hůlkami. Přiznám se, že v první moment jsem čekal spíše hromadu důchodců před budovou dopravního podniku – takový ten typ důchodce, který si brble pod nosem něco o novotách i při mačkání tlačítka na otevírání dveří tramvají. Což mi připomíná, že jsem dnes už asi po osmé tento rok musel lidem u přechodu pro chodce smáčkout to kouzelné tlačítko, které jim přechod umožní. Inu, ne každý musí být IT vzdělán a proto jsem zde já – moderní tlačítkový supermuž. A kdyby mě za to město platilo, to by bylo teprve něco!

O kachničkách jsem už tady psal. Ale dnes o nich řeč nebude. Jeden kamarád mi však napsal, že se onehdá probudil po páteční akci a u postele mu stála kachna. Ale ne jen tak ledajaká kachna, prostě živá kachna. Chvíli na sebe koukali a jeho to očividně překvapilo víc, což vedlo k tomu, že začal křičet „Delirium tremens, už je to tady!“ a na to se z vedlejšího pokoje ozvalo „Drž hubu, vyděsíš Hermionu“. Jak se ukázalo, hermiona bylo dočasné přízvisko pro blížící se oběd. Inu, nikdo není dokonalý, ale Hermiona prý na medu a se zelím téměř dokonalá byla.

A závěrem si ukážeme, jak si snado a rychle zavázat sobě tkaničky.

Share

2 Responses to “Tytuba drogy nebere! Nebere!”

  1. Heh. Tak tohle delal sto procentne nejaky provozovatel kafilerky nebo jatek! I kdyz jak tam vidim ty sroubovice… No, kdovi. Ale zvukove podkresleni tedy horsi.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *