Ano, jak jistě krásný pocit to je, když celé měsíce pracujete na společném projektu, který má jediný cíl – kvalitu a přívětivost pro uživatele. Je skvostné dělat něco, za co se nemusíte stydět, za co jste placeni někým, koho si vážíte a hlavně je nádherné, když kolem sebe máte pouze ochotné a ohleduplné kolegy… Škoda, že nevím, jaké to je.

Je to podobné, jako v dobách raných, kdy výraz Bill Gates byl synonymem pro zlo a nebezpečí a jeho děti ve škole kamarádům raději říkaly, že tatínek pracuje jako striptýzový tanečník u tyče v Las Vegas, neboť se za výsledky jeho skutečné práce znatelně styděly.

Leč, každému co jeho jest, pročež současný start je pro některé vlastně takovým koncem.

Tak, toliko hádanek. Nyní pojďme zpátky do reality. Respektive do něčeho, co realitou často a rádi nazýváme.

Ale aby tento post nebyl pustý jako sexuální příručka pro muže po padesátce, přidám jeden fórek:

baví se dva vysokoškoláci:

„ty vole, když si uvědomím, jakej já jsem inženýr, tak mám normálně strach jít k doktorovi…“

A nesmí chybět video ukázka hamižnosti aneb pijte mléko, je přeci zdravé! A také jak je důležité míti filipa, totiž, bursíka.

A když už se tu hovoří o mentálně postižených, tak mi to připomnělo jednoho něco-jako-kolegu z práce, který jaksi nevyniká myslí nejbystřejší. Nechtěl bych ho nějak urazit, ale prostě je mírně pomalejší. No tak a tento člověk si nechal nedávno ukrást peněženku i se všemi penězi a platebními kartami. Inu, na tom by nebylo nic divného, v ČR se krade všude, pořád a stále a když se zrovna nekrade, tak se uvažuje, jak by bylo nejlepší něco ukrást a v dobách, kdy není co krást, si lidé historky o krádežích alespoň vypravují a ti nejchudší si jen představují, jaké by to bylo (podobně jako kluci z VUT smýšlejí o vztazích s entitami opačného, popř. stejného pohlaví zatímco čekají na dostahování několikagigabajtového tuze nehumorného německého snímku pro dospělé).

Ale to jsem odbočil, takže na tom by nebylo nic divného, kdyby tento člověk neměl u všech platebních karet označen též PIN. Ano přátelé. I takoví lidí se pohybují mezi námi a nutno dodat, že jeho obezřetnost obohatila jiného o pětimístnou cifru. A věřte nevěřte, tento člověk skutečně má volební právo.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *