Tinky má vážný problém

Zatímco starosta malého městečka v čechách, bém, dosahoval svého vrcholu, došlo k řadě důležitých událostí. Jednou z nich je tato veledůležitá kauza týkající se televizních tubiček.

Nevím, jak k tomu přesně došlo, ale Tinky z teletubiček asi v některém z dílů oznámil svou pravou orientaci nebo co, protože jej začali všichni zástupci sekt (tu polsko, tu amerika – šíří se to jako nemoc) ve světe označovat za homosexuála, jež není vhodný pro děti. Není bez zajímavosti, že nikdo z nich nevysvětlil, jaký homosexuál by pro děti vhodný byl.

Kritizují především Tinkyho kabelku, což vlastně může být též pánská taška, jeho celkovou (modrou) barvu a také trojhrannou anténku. Já tedy nevím, ale ze všech homosexuálů, které jsem kdy poznal, žádný neměl anténku, natož trojhrannou. A kabelku myslím taky ne, i když tašky možná jo.

Já tedy na televiznítubičky koukal jen párkrát, ale přišlo mi, že všechny postavy jsou de fakto stejné, a za teplé považuju maximálně dospělé jedince, kteří se na to vydrží koukat déle, než pár minut. Neustálé“lálá, jájá“ nejen, že opravdu nesplňuje mou intelektuální rovinu, ale navíc najít v tom něco homosexuálního může jen opravu magor, latentní homosexuál nebo příznivec některého z vyšinutých hnutí.

Kauzu se pokusím pravidelně sledovat a informovat o výsledcích. Pevně doufám, že Tinky nepodlehne mediální masáži, a že nedostane přes kabelku a anténku černý čtvereček, to by mě vskutku mrzelo.

Na obrázku návrh politicky korektního nehomosexuálního Tinkyho.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *