Thajsko, země sexu zaslíbená

Tento záznam nebude vůbec, ale vůbec pojednávat o sexu. Jste rádi? Já ne, ale tak už to prostě bývá. Když už jsme ale naťukli to Thajsko – v této zemi je vše tak nějak jiné. Především tam uctívají slony, v hromadnědopravních prostředcích lze cestovat zadarmo, pakliže jste mnich a král je tam nadevše. Za zneuctění tohoto pána lze získat až 75 let v base a za šlápnutí na bankovku s obrázkem zmíněného krále dostanete od cistůpoli minimálně tonfou do žeber. Krásné.

Nevím proč, nějak mi to připomnělo muže, který za noc dvakráte visel na lampě:

Kuriózní případ řešili v pondělí večer chomutovští strážníci. Dvakrát vyjížděli do ulic k 49letému muži, který visel na lampě. Ani jednou nedokázal vysvětlil, jak se nahoru dostal. „Prý si myslel, že jde stále po rovině a najednou visel,“ sdělil Vladimír Valenta z tiskového oddělení.

Tomu jsme se mnoho zasmáli, až jsme popadali. Za břicho. Nebo tak nějak. Méně už se nejspíše smála dívka, které náhodný kolemjdoucí, kterého požádala o asistenci při parkování, zcizil vozidlo. Což mě přivádí na myšlenku, že skutečně žijeme ve státě zlodějů. Jaká je pravděpodobnost, že prostě požádáte náhodného kolemjdoucího o pomoc a on vás raději okrade…? Odpovím si na rétorickou otázku sám: ve státě českém je velká.

Je tedy částečně možné, že došlo k omylu a zmíněný kolemjdoucí pouze plně nerozuměl zadání, což, jak si pamatuju zejména ze základní a střední školy, byl u některých spolužáků poměrmě dost častý jev.

Kšeftování s vlastními tělem či orgány se rozjelo ve velkém už poměrně dávno. Dalším příkladem budiž další líná kůže:

Její sestra si na studia přivydělávala prostitucí, ale dvaadvacetiletá Natalie Dylanová se rozhodla, že peníze získá jinak – dražbou počestnosti. Za královské právo být jejím prvním sexuálním partnerem nabídl po měsících trvání aukce neznámý muž už neuvěřitelných 3,7 miliónu dolarů, což je v přepočtu téměř 80 miliónů korun.

A já debil chodil na brigády.

Závěrem si dáme nejhlubší bazén na světě a jeden starší z xkcd.com:

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *