Stydlivé nahé sexy kolegyně ve sprše

Pravidelně organizuji v zaměstnání jógu. Přesněji ne jen tak ledajakou jógu, ba přímo dokonce powerjógu! Vynikající rehabilitační cvičení na protažení páteře. Činím tak nezištně by spolukolegové a spolukolegyně zůstali flexibilní i po třicítce. Skvostné, což? Cvičíme vždy ráno a nutno podotknout, že není lepšího způsobu zahájení tragického pracovního dne.

Po skončení vždy následuje pochopitelná očista. Ač někteří si raději čistí jen svou auru nebo se domnívají, že stačí do sprchy poslat své astrální tělo a ušetřit tak za šampón, já jsem zastáncem čistoty fyzické a tedy ji tak také praktikuji. Vědom si toho, že přírodu je potřeba šetřit a že voda není zadarmo, natož ta teplá, nabízím kolegyním spolucvičenkyním, bychom se sprchovali dohromady.

K mému překvapení se však (nejen těm běžně protivným kusům) můj nápad vůbec nepozdává a sprchují se vždy raději sobecky samy. Což je přinejmenším donebevolající ekologická zbohapustlost, kterou by zelení trestali jistě minimálně pětidenním přivázáním ke komínu temelínské jaderné elektrárny a dvaceti ranami syntetickým liščím ohonem.

Z nějakého důvodu si zmíněné samičky dozajista myslí, že snad ve sprše dojde k nějakým nemravným činům. Naprosto nechápu jak se jim taková idea mohla v mozkovně lebeční vůbec vylíhnout! Vždyť nejde jen o záchranu planety, která je tvořena pouze ze 75% vodou, ale v sázce je také bezpečnost! Statistiky jsou neúprosné – téměř dva lidé ročně zhynou bídnou smrtí na uklouznutí ve sprchovém koutu – nejčastěji se zachytí mezi posunovacími dvířky buď o ucho nebo o nosní dírku a při pádu se pak jejich kůže kompletně celá odlepí od skeletu a na zemi zůstane jen mutantsky vypadající změť masa a kostí. Jedním slovem hrozné!

A to vše ty ženy dobrovolně riskují tím, že se umývají samy. Nepochopitelné.

Celé mi to teď připomnělo jednu historku z doby, kdy jsem začal objevovat rehabilitační cvičení. Po powerjoze mě zaujalo ještě pilates. To je takové cvičení na zpevnění středu těla, pánevního dna a podobně. Vzpomínám si, že jsem navštívil jednu z hodin a bylo tam překvapivě poměrně dost pěkných holek většinou v dost odvážném, nebo řekněme otevřeném, oblečení.

Nedalo mi to a ještě před zahájením jsem oslovil jednu takovou čerstvou s velmi pěkně vypracovaným břichem a úzkýma šortečkama. Seděla zrovna na zemi s roztaženýma nohama a lelkujícně se protahovala. Přisedl jsem blíže a povídám:

„Ahoj! Týjo, Koukám, že máš celkem solidně vypracovanou buchtu… Jakože pekáč celej.“

A než jsem si uvědomil důsledky svého neverbálního konání, ukázal jsem prstem směrem vertikálním, až to mohlo vypadat i tak, že ukazuji tak trochu na její rodidla, což bych si pochopitelně nedovolil!

Slečna se naštěstí zasmála, odfrkla si ne nepodobně jako kůň a naštěstí začala hodina a já nemusel její pekáč, cameltoe či jinou veselost dále řešit.

Což mě ovšem přivádí na podstatnou otázku – jak to je správně? Chcete-li slečně s pěkně vyrýsovaným bříškem pochválit tuto partii, pochválíte jí pekáč nebo buchtu? Či snad pekáč buchet? Velká to filozofická otázka ne nesrovnatelná se sofiinou předvolbou.



Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

hole ženy
nahé ženy
nahá joga
naha kolegyne
nahe ženy ve sprše
nahá yoga


Share

6 Responses to “Stydlivé nahé sexy kolegyně ve sprše”

 1. Přemýšlela jsem o tom, jak vyřešit Tvé ekologické dilema se společnou či samostatnou sprchou – nepochybně máš pravdu, že šetřit vodou je nutné. Takže co tak navrhnout společnou koupel Petříkovi nebo dokonce oběma Petříkům současně? To by teprve byla úspora!

 2. To jsem pochopitelně zkoušel, ale jeden z nich se sprchuje jen každou druhou sobotu a ten druhý má zase zakázáno se umývat, protože si potom jeho kolegové v kanceláři stěžují na podivný zápach (deodorantu a mýdla), který se line od jeho pracovního stolu.

  Takže jak vidíš, zbývají jen a pouze ty ženské protějšky.

 3. Bacil says:

  Tady asi nekdo potrebuje ledovou sprchu! :p

 4. 2Bacil

  Exaktně! Jsi vidím téhož názoru, že by ke společným sprchám mělo docházet – a obzvláště studenou vodou, abychom svět ušetřili ještě víc! Stejně u takového interpohlavního sprchování obvykle dochází k exotermickým reakcím, tudíž teplá voda pak ani není potřeba! Prostě všeobecně skvostné!

  • Lucie says:

   Skvost nad skvosty světa jsou Vaše myšlenkové pochody, ovšem vysvětlete mi, prosím, Vaši poznámku o exotermických reakcích. Jaképak můžete mít na mysli reakce, pokud tvrdíte, že hlavním účelem tohoto procesu je šetřit přírodu a zachránit lidské životy, které jsou v prostředí koupelen každý den vysoce ohroženy a dány v sázku, a jednoznačně odmítáte myšlenku nemravností. Zmíněné cíle jsou bezesporu šlechetné, ale někteří hnidopichové by mohli zpochybnit Váš plán a využít této věty k tomu, aby Vás odhalili.

   • pansponka says:

    Exotermickými reakcemi mám na mysli ty, které vznikají především uvnitř ženy na základě správně činěných třecích dotyků muže, který ji takto opracovává.

    Samozřejmě nejde o nic nemravného, to ví i Horáček z reklamy na granko. Už totiž hluboko ve starověku byla Hippokratem, Platónem či dokonce v egyptských Papyrech zaznamenána nemoc žen zvaná histerie (z řeckého slova pro dělohu – hysteria). Tehdy si tedy ještě mysleli, že děloha putuje tělem a když dosáhne hrudníku, začne ženu dusit (dnes víme, že dusí hlavně muže ve společné domácnosti). To ale není podstatné.

    Posléze ve druhém století uvádí Galén, jeden z nejznámějších starověkých lékařů, že hysteria je způsobena nedostatečným sexuálním uspokojením vášnivých žen. Následně už středověké či renesanční lékařství doporučovalo jako léčbu hysterie styk pohlavní (pro vdané ženy), popřípadě masáže jinou osobou, pro ženy ostatní – ideálně lékařem či porodní bábou.

    Pacientky s diagnózou hysterie se tak podrobily ruční stimulaci pohlavních orgánů, aby dosáhly „hysterického záchvatu“, jež je dnes rozeznáván jako orgasmus.

    Koncem století devatenáctého si ovšem pragmatičtí lékaři uvědomili, že přenést tuto léčbu na porodní báby jim snižuje zisk, tudíž opět začli s masážemi sami. Ovšem nevýhodou byla zdlouhavost procedury (až několik hodin) a tudíž chytré hlavičky přišly s vynálezem masážních nástrojů, které zkracovaly dobu léčby až na úroveň minut. Už od roku 1870 byl lékařům dostupný vibrátor mechanický, běžný v mnoha světových lázeňských centrech.

    S příchodem elektřiny pak nastává nevídaný boom i v této oblasti. Zde není bez zajímavosti, že elektrický vibrátor byl na trhu dříve než řada jiných základních domácích elektrických spotřebičů – devět let před elektrickým vakuovým vysavačem a deset let před elektrickou žehličkou!

    Tato přesvědčení v míře různě variabilní přetrvávala až do počátku dvacátého století, kdy moderní lékaře přestalo bavit provádět masáže pánevních den, začaly je bolet lokty, zápěstí a tak vůbec, a dnes již hysterii jako onemocnění neuznávají a těžkou práci přenechávají pošťákům, popřípadě sousedům.

    Tudíž, slečno Lucinko, historie prokazuje, že se nejedná o žádnou neetickou praktiku, jestliže to vymysleli a účastnili se toho sami lékaři!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *