Studené ruce a víkendové veselosti

Jaké byly události dní posledních? Úplně stejné jako v případě ženy v poslední fázi těhotenství – také mi znenadání praskla voda a byl jsem z toho nepříliš veselý. Praskla mi doma, tudíž to relativně nebyl problém. Zdá se, že můj 9+1 byt to nikterak neovlivnilo. Má přeci jen své výhody bydlet ve sklepě.

Člověk ocení konstatntní teplotu 17 stupínků pana Anderse Celsia v létě a 5 v zimě. Ženám se však člověk nezavděčí a tato teplota jim z překvapivých důvodů příliš nevyhovuje. Nechápu proč. Tedy chápu proč jim je kosa, ale nechápu proč s tím otravují mě? Copak já za to můžu? Není se tak čemu divit, že když si o víkendu ženská návštěva stěžovala na neustále studené ruce, že jsem byl nucen ji odkázat ať maže ke dřezu a umeje tu hromadu nádobí, která tam po mě zůstala, když jsem pro ni celý večer vařil.

Díky mě tak nyní víte jak se zachovat, má-li vaše žena pocit studených rukou. Není zač!

Navzdory mé snaze jí vyjít vstříc jsem byl nazván hlupcem (použila horší výrazivo, ale to zde nelze prezentovat) a nebýt roubíku a lahve vína, byl bych po zbytek večera odkázán na manuální činnost (práci u počítače, jen abyste si snad nemysleli, že jsem měl na mysli masturbaci). Ano, alkohol, seznamovací to diuretikum již od doby kdy se panovační karlové ještě číslovali.

Ženě se člověk jednoduše nezavděčí. A to ani když ji sváže do kozelce pod domněnkou, že se jedná o subinku, která to má ráda, aby se ve finále ukázalo, že to měla ráda úplně jiná ženština a zvuky vycházející z pod roušky roubíku nebyly vzdechy slasti, nýbrž averzivní argumentace. Mrzuté. To je tak, když si člověk nevede poctivé a podrobné anály.

Když už je řeč o análech – v neděli jsem měl jít na narozeninovou párty Strudlovic Vendelina, výměnného to bavorského studenta, který se ve firmě objevil před řádkou let neznámo odkud a o kterém někteří kolegové prohlašují, že programuje jakoby vařil a vaří jako když přijede cirkus humberto. Co tím mají na mysli nemám absolutní ánung, každopádně jeho narozeninový Sausage Fest jsem poněkud nestihl. Jak mám pořád tak nějak podivně obrácený režim, rozhodl jsem se v neděli po obědě ve čtyři hodiny na chvíli si dáchnout a po chvilce, když jsem se probudil, odbíjely hodiny na stěně téměř půlnoc, což bylo mrzuté, protože jsem tím pádem přišel o návštěvu zmíněné párty a nemohu vám tak o ní ničeho povyprávět.

Což mi připomíná, že jsem včera zkoušel uvařit vejce natvrdo v mikrovlnce. K tomu mohu jen říci, že nastavit maximální výkon 950W a nechat vejce stát jen tak uprostřed je idea vhodná pouze pro idioty. Proto jsem vejce nejprve ponořil do kapaliny, kterou jsem umístil do hrnku a až poté se rozhodl vejce v makrovlnné troubičce upravit. K tomu snad jen tolik, že zkoušet zda je vejce hotovo jeho štěrcháním u ušního boltce není pro ušní boltec v případě exploze nejvhodnějším manévrem.

Také jsem vařil vynikající koprovou omáčku, jejímž tajemstvím je pokud by vás to zajímalo, kopr! Čerstvý! To jste nečekali, saláti, což? Zároveň kuřecí vývar s pastiňákem, celerem, mrkví a dalšími kamarády a následující den ještě květáček, aby toho nebylo málo. Zvažoval jsem ještě nějaký dezert, ale nakonec jsem byl líný ho plácat dohromady a raději jsem strávil dvě hodiny hledáním monočlánků pro novou erotickou pomůcku pro ženy (či alternativně zaměřené muže), která dorazila minulou středu. Byl jsem nucen ji objednat ze země východní poté, co kus té předchozí pomůcky skončil nebezpečeně hluboko v útrobách jisté ženštiny, která to vzala s lehkým panickým strachem z toho, že bude muset navštívit pohotovost a následně vejde do proktologických historek, které pak kolují světovými lékařskými anály ještě desítky let po její smrti a smrti jejích budoucích dětí. Hmmm. Naštěstí k tomu nedošlo, vše vyšlo ven běžnou cestou a to nikoliv za let sedm, jak je tomu běžné u jiných předmětů (ne, mrkev tam nepatří).

Člověk by si pomyslil – kvalita z japonska, a ono kdepak! Vyrobeno v číně. Tedy… bezesporu, soudě dle kvality spoje. Na druhou stranu jsem šikovný muž a jako takový jsem původní kousek spájel dohromady, takže až někdy potkáte nějakou ženu se čtyřmi funkčními otvory, nebojte se ji odkázat na mě, budu schopen ji uspokojit aniž bych hnul údem k tomu v obvyklých případech určeným.

Tak to byl v kostce můj víkend. A jaký byl ten váš? Povedl se? Nepovedl? Vrátili jste se zrovna z Británie? Z té velké? Nebo malé? Byli jste na oslavě narozenin? Koupili jste si něco pěkného na sebe? Či snad teplého? Nestyďte se si to všechno nechat pro sebe!

Share

2 Responses to “Studené ruce a víkendové veselosti”

  1. *CENSORED* says:

    Z toho svazování si nic nedělej, jsou i horší věci: „Přítelkyně se mě zeptala, jestli se nebudeme milovat tak, jak to dělají ve filmech. Když jsem jí teda vymrdal prdel, postříkal celej obličej a poplácal pérem po kozách, zjistil sem, že nesledujeme stejný druh filmů..“

  2. A neudělal ses dokud si neslyšel kytarové sólo, což? 🙂 Vlastně to bylo jen v sedmdesátých letech, chm…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *