Už od víkendu pociťuji odumírání kloubu levého ukazováčku pravé ruky. A shodou okolností ve stejné době jsem narazil na slušnou provokaci jednoho bulvárního plátku, jež upozornil na následující záležitost:

Švéd dostal kvůli závislosti na metalu invalidní důchod.

Cituji:

„Dvaačtyřicetiletý Švéd Roger Tullgren má rád heavy metal a zanedbává kvůli němu své zaměstnání. Na druhou stranu ale potřebuje peníze na koncerty a cédéčka. Proto se švédský úřad práce rozhodl, že mu přizná něco jako invalidní důchod…“

Poněkud důležitá informace pro někoho, kdo platí daně v zemi zapadajícího exkrementu (ČR) dvakrát i za to, že si koupí prázdné cédéčko nebo okopíruje list A4. Informaci jsem ovšem neověřoval, protože bych se nerad dozvěděl, že idnes odborníci zaměňují výrazy metal a mental, což by výsledný dojem ze zprávy poněkud zkreslovalo.

Takže raději budu žít v opojení tím, že vše je ve Švédsku růžové tak, jak je popisováno, a už už abych se tam přestěhoval.

Nic no. Původně jsem ovšem chtěl psát o svém nefunkčním prstu, ale to vlastně není toliko důležité, je to nejspíše z neustálého klikání na pičoviny kraviny.  Budu si muset pořídit neklikací myš nebo mekintoš a ušetřím aspoň jeden prst.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *