Stěhování to není nějaká lecjaká věc, nýbrž tuze veselá kratochvíle. A pod „veselá“ si představte pěkně zkurvenou dřinu plnou donebevolajících mrzutých chvilek, kdy nadáváte zejména sobě, že jste se dříve dostatečně nepojistili a následně zápalkami (známými též jako sirky) stěhování značně nezjednodušili!

Už jsem došel tak daleko, že jsem se spoustu věcí prostě vyhodil a rozhodl se je koupit znovu. Ó jak ekonomické, pomyslí si řada šetřivě založených osob. Kdepak! Ono to je překvapivě opravdu ekonomické – tím, že do (mnohdy šedé) ekonomiky přispěji svými kulatými měďáky podpořím spoustu cigánů a jiné verbeže na sociálních dávkách – tím je toto řešení daleko ekonomičtějí. Překvapivě! Někdo jim ty peníze prostě sypat musí, žáno…

Příště jednoduše využiji metody sirkové a bude to. Bohužel v důsledku stěhování nemám času na psaní kravin do tohoto necertifikovaného plátku. Leč! Nezoufejme, ono se to velmi brzy změní. Možná. Pořád připravuji reedici mé dovolené a velká seznamková anabáze se už také blíží ke konci. Jednak nemám už žaludek ani nervy na to poslouchat pořád dokola tytéž žvásty od mnohdy ne úplně bystrých entit a druhak mi na jedno setkání přišel chlap přešitej údajně na ženskou. A varovný signál v podobě ohryzku vyšel vniveč, neboť, jak mi rychle s rozjařenými očkami sdělil(a), dnes již plastická chirurgie počítá také s tímto a zmenšit jej není prý žádný problém. Což by mě zajímalo, jak to dělají a co potom s takto odhalenou štítnou žlázou či tepnou krční… Každopádně jediným varovným signálem tak mohou být jen širší ramena, specifická pánev nebo povadlé břicho, což mnohdy člověk ovšem zjistí až když už je docela pozdě.

Kromě toho úspěšnost ulovení, které by vedlo ke konzumaci směsice natria, chloru, kalcia, magnesia, zinku, různých organických kyselin a také odpadních produktů veselých názvů, nebyla nikterak značná, přesně 30%, což při počtu sezení není úplně nejlepší (z hlediska času, který si to vzalo).

Ale nemějte strach, i přesto se dozvíte spoustu zajímavostí. Například i to, že fakt, že si do profilu uvedete, že jste cholerik/optimista, celkem nikoho neodradí. Ale je také možné, že jsem toliko atraktivní, že popis už žádná nečetla. O tom však poměrně pochybuju.

Co dál? Byl jsem nucen koupit sobě nový operační systém jedné velice známé firmy, v jejímž čele donedávna seděl pán, který má doma bezdrátový výtah. Ke koupi mě vedl velice jednoduchý fakt a totiž, že na původním systému se mi pomíchaly ikonky na ploše.

A rozloučím se novinovou skoronovinkou:

Šéfa dozorčí rady české nefunkční spořitelny trefil šlak poté, co zjistil, kolik má v průměru servis 24 výpadků.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *