Tak tohle je vážně legrační. Je to tedy spíše velmi smutné, ale je potřeba se tomu zasmát, jinak bych se z toho zbláznil – podobně jako když vylejete hrnec vody na vznícený olej na pánvi ve snaze jej uhasit a zapálíte tak celý byt – což se mimochodem podařilo jedné mé kamarádce kdysi. Nakonec, když zříte, že voda tomu příliš nepomohla vám nezbude, než se tomu od srdce zasmát…

Dodnes se tomu jistě celá jejich rodina směje, podobně asi jako když zmíněná slečna udělala „marihuanové máslo“ a neprozíravě ho nechala v ledničce. Bohužel ji v podvečer předběhl její otec a namazal si poměrně hustou vrstvu na chléb a začal jej pod vidinou uklidnění konzumovat. Jaké bylo jeho překvapení, když za několik minut počal ztrácet zrak a nakonec neviděl vůbec nic. Hádám, že ho to asi trochu vylekalo, ale věřím, že se tomu i přesto dnes všichni smějí, protože nakonec se z nemocnice vrátil ani ne za dva týdny a bez trvalejších fyzických následků. Měla to holka v životě holt tuze mnoho štěstí, ne každý ho má.

Ale abych se vrátil k původní myšlence – tak nám stávkuje česká pošta. Respektive zaměstnanci české pošty dnes stávkovali a hodlají prý ve stávce pokračovat i v budoucnu. By mě zajímalo, čím se to projevilo. Při stávkování se obvykle nepracuje, provozy stojí… Ale jak chce své služby omezit či zastavit česká pošta, to tedy fakt nevím… Třeba začnou najednou místo vypisování lístečků doručovat všechny zásilky. Uznávám, že to by mě dost překvapilo! Ale jen houšť! Do toho! A abych reagoval na jeden pastelkami malovaný transparent:

Pracujeme poctivě! A vy? 

Mohu mluvit jenom za sebe – ano, já pracuji poctivě. A vy? Kdy už konečně zazvoníte? Kdy už se dočkám svých zpožděných balíčků? Kdy?

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *