Stalo se něco hrozného! Sociální demokrat dostal přes držku

Stala se hrozná věc. Vskutku strašná donebevolající brutální bezostyšnost. Jakéhosi bohuslava sobotku – člena zlodějské skupiny sociální demokracie – napadl, pivem za dvě koruny posilněný, občan z brna. Udeřil jej pěstí do míst, kde politici mají v často umístěny hýždě (odborný výraz pro prdel). Úder to byl mocný. Bohužel však, politici v těle nemají žádnou páteř a nejspíše proto útočníka zaskočilo množství zpětné kinetické energie, kterou politik zapůsobil zpět. Došlo tak ke kuriózní situaci – sobotkovic bohuslav se několikrát zhoupnul jako přerostlý gumový želé medvídek a při tomto pohybu drcnul do několika přihlížejících a rozlil jim pivo z kelímků s logem čssd.

Z poza kaktusů umístěných chytře podél improvizovaného pódia bystře vyskočili příslušníci es-en-bé a jali se desperáta pacifikovat (od slova pac = ruka). V rudém právu se sice dočtete, že policisté zmíněnému muži opakovaně masírovali mezižeberní prostory teleskopickými obušky, což ovšem volně přeloženo znamená, že ho zkřesali do krychle jako účastníka prvomájového průvodu mávajícího svého času proti směru hodinových ručiček.

Mluvčí policie uvedl, že incident se stal v momentě, kdy sami členové sociální demokracie oslovili náhodného účastníka mítinku a nabídli mu alkohol (pivo) za dvě koruny české ve snaze jej přesvědčit k začlenění se do stranické buňky. Muž alkohol přijal a družně se jal se straníky konverzovat. Straníci dále uvádějí, že s mužem se dal do hovoru právě bohuslav a poslední věta, kterou pronesl před úderem zněla: „Tož strýcu, nebude to boží, až se vrátí ty staré dobré časy a pivo bude zase za kačku?“

Vzhledem k tomu, že útočník ve vazbě za záhadných okolností zemřel na krvácení do mozkové dutiny, nebude možné skutek posuzovat jako trestný čin a případ bude odložen jako pytlík dojezených preclíků či tuba s pastou.

Protože se na místě nacházeli reportéři všech důležitých bulválních (ano, skutečně s „l“) deníků, bylo zapotřebí ihned a okamžitě penetrovat informací, kterak je tento svět zkažený, když hodní politici dostávají od nemilých občanů údery do tváře, namísto krajíců chleba a bůčků do útrob. Aktivní členové čssd se tedy snažili rychle mezi lidmi, cucajícími pivo za dvě kčs, nalézt někoho, kdo by zmíněný čin odsoudil. Neb jejich snaha byla marná, nezbylo jim, než dychtivé reportéry nakonec odbýt tradičním způsobem – lhaním.

A pro ty dříve narozené je důležité uvést ještě všechny proměnné (ano ano, proměnné by se měly definovat na začátku, ale to neplatí pro jazyk ČESKÝ). Vysvětlíme si tedy nejprve výraz „Sociální Demokracie“ – název pro sektu, o které zde hovoříme. Termín Sociální je zřejmý – slovník výkladový uvádí například definici:

Sociální

(pol.) Snaha politiků přesvědčit levnými uzeninami a alkoholem ekonomicky slabší jedince.

Synonyma: proromský, pronepracující, prošustrující

A „demokracie“ má v tomto případě ve spojení s předchozím výrazem základ v řeckém slově demon (ďábel, běs či zloduch) a kracie (vláda). Dohromady tedy volně přeložitelné jako ďábelská vláda.

Toliko výlet do krajin etymologických.

Věřte novinám, píší pravdu, nic než pravdu a k tomu jim dopomáhají lži politiků.

Bohuslav dostal do držky. Tak snad už jen kávičku…

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *